Wiadomości z Sosnowca

Kino w MUZIE: przedpremierowy pokaz filmu PALM SPRINGS

  • Dodano: 2021-02-15 11:15, aktualizacja: 2021-02-15 15:00

Kino w MUZIE zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu „Palm Springs” już 20 lutego o godz.18.00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA.

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji, na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

Film ten stał się rewelacją festiwalu Sundance i dostał dziesięć nominacji do nagród, w tym m.in. do złotych Globów 2021 w kategorii: najlepsza komedia lub musical, najlepszy aktor w komedii lub musicalu.

Gdzie kupić bilety

Bilety na przedpremierowy pokaz "Palm Springs" kosztują 15 zł i są dostępne na stronie internetowej www.kiepura.pl lub w kasach biletowych znajdujących się w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. Polecany jest zakup biletów drogą online.

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją zasad bezpieczeństwa udziału w zajęciach i przedsięwzięciach kulturalnych organizowanych przez miejski klub im. Jana Kiepury.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również