Wiadomości z Sosnowca

Kino w MUZIE: przedpremierowy pokaz filmu PALM SPRINGS

  • Dodano: 2021-02-15 11:15, aktualizacja: 2021-02-15 15:00

Kino w MUZIE zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu „Palm Springs” już 20 lutego o godz.18.00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA.

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji, na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

Film ten stał się rewelacją festiwalu Sundance i dostał dziesięć nominacji do nagród, w tym m.in. do złotych Globów 2021 w kategorii: najlepsza komedia lub musical, najlepszy aktor w komedii lub musicalu.

Gdzie kupić bilety

Bilety na przedpremierowy pokaz "Palm Springs" kosztują 15 zł i są dostępne na stronie internetowej www.kiepura.pl lub w kasach biletowych znajdujących się w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. Polecany jest zakup biletów drogą online.

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją zasad bezpieczeństwa udziału w zajęciach i przedsięwzięciach kulturalnych organizowanych przez miejski klub im. Jana Kiepury.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.