Wiadomości z Sosnowca

Dzień Kobiet w Komendzie Miejskiej Policji w Sosnowcu. Miły akcent mundurowych!

  • Dodano: 2023-03-10 07:00, aktualizacja: 2023-03-09 20:48

Przedwczoraj z okazji Święta Kobiet podinsp. Sławomir Zagrobelny- Komendant Miejski Policji w Sosnowcu w asyście nadkom. Dariusza Kalarusa – Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu oraz kierownictwa spotkał się w sali konferencyjnej z policjantkami i pracownicami cywilnymi.

Kobieca siła w Policji

Przedwczoraj w tutejszej Komendzie odbyło się spotkanie zorganizowane z okazji Święta Kobiet. Komendant Miejski Policji w Sosnowcu podinsp. Sławomir Zagrobelny- Komendant Miejski Policji w Sosnowcu w asyście nadkom. Dariusza Kalarusa – Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu oraz kierownictwa spotkał się w sali konferencyjnej z policjantkami i pracownicami cywilnymi. Wręczając kwiaty, złożył życzenia zdrowia, szczęścia oraz spełnienia marzeń tych osobistych, jak i zawodowych.

W trakcie krótkich i pełnych uśmiechu wystąpień okolicznościowych podkreślił istotną rolę kobiet w zakresie zapewnienia sprawnego funkcjonowania jednostki Policji i złożył podziękowania za codzienny trud godzenia odpowiedzialnej i absorbującej pracy zawodowej z obowiązkami wynikającymi z życia rodzinnego. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również