Wiadomości z Sosnowca

42-latek ostrzelał radiowóz piosteletem pneumatycznym. Grozi mu do 10 lat więzienia!

  • Dodano: 2022-08-31 10:00

W sobotnie popołudnie jeden z sosnowieckich radiowozów został ostrzelany z pistoletu pneumatycznego. Na szczęście pociskami uderzającymi w radiowóz były plastikowe kulki. Sprawcą zajścia okazał się być 42-letni mężczyzna, który został natychmiast zatrzymany. Mieszkaniec sosnowca usłyszał zarzut czynnej napaści na umundurowanych funkcjonariuszy, został objęty dozorem policyjnym, a niebawem stanie przed sądem gdzie za swoje zachowanie grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Strzelał z pistoletu pneumatycznego do radiowozu

W sobotę około godziny 19:30  policjanci  Komisariatu Policji II w Sosnowcu jadąc radiowozem ulicą Robotniczą zostali ostrzelani z pistoletu pneumatycznego. Reakcja policjantów była błyskawiczna. Jak tylko zorientowali się skąd padają strzały, ruszyli za mężczyzną w pościg. Zatrzymanym  okazał się być 42- letni mieszkaniec Sosnowca dobrze znany sosnowieckiej Policji.  

Żartowniś usłyszał zarzut czynnej napaści na policjantów, został objęty dozorem policyjnym. Za irracjonalne zachowanie mężczyźnie grozi  kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.