Wiadomości z Sosnowca

Złap rabat na okulary w salonie KODANO Optyk!

  • Dodano: 2020-03-02 07:15, aktualizacja: 2020-03-02 07:33

Tylko do 14 marca 2020 roku w salonie KODANO Optyk w Sosnowcu będzie można kupić kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne z -40% rabatem!

Wyprzedaż -40%

Za oknem coraz więcej słońca, dlatego warto skorzystać z najnowszej promocji dostępnej w salonie KODANO Optyk w Sosnowcu : aż 40% rabatu na kompletne okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne. Będzie to doskonała okazja do zakupu pierwszych w sezonie okularów przeciwsłonecznych w najmodniejszych oprawkach znanych światowych marek. 

Salon KODANO Optyk w Sosnowcu

Salon w Sosnowcu jest drugim pod względem wielkości salonem KODANO Optyk spośród 18 lokalizacji na terenie całej Polski. Wybór jest zatem ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Salon powstał w listopadzie 2018 r. i zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Zuzanny 20. Salon KODANO Optyk w Sosnowcu oferuje okulary znanych marek takich jak: Ray Ban, Emporio Armani, Versace, Moretti, Loretto i wiele innych. 

Salony KODANO w całej Polsce

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. - największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami KODANO.PL

W całej Polsce jest aż 18 lokalizacji salonów KODANO Optyk, w których możemy kupić najmodniejsze oprawki sprawdzonych i światowych marek. Okulary zarówno korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne. Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok dzięki wykwalifikowanym optometrystom i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki „pod okiem” fachowych doradców klienta. 

Przypominamy! Tylko do 14 marca trwa wyprzedaż w salonie KODANO Optyk w Sosnowcu - aż -40% na kompletne okulary korekcyjne (oprawka + dwie soczewki okularowe) i okulary przeciwsłoneczne. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.