Wiadomości z Sosnowca

Słodkości, które umilą wyjątkowe okazje

  • Dodano: 2019-07-31 13:00

Celebrowanie ważnych wydarzeń w życiu wymaga wyjątkowej oprawy, począwszy od aranżacji wnętrza, dobraniu odpowiednich dodatków, na menu kończąc. Oprócz standardowych potraw, które nasycą gości, równie ważne są słodkości, które pojawią się na naszym stole. W tym przypadku oprócz popularnych ciast i deserów, warto postawić na coś, co nie będzie jedynie ucztą dla podniebienia, ale i prawdziwą przyjemnością dla oczu. 

Najbardziej popularnym i najchętniej wybieranym elementem, który akcentuje ważny dzień jest tort. Osoby, którym zależy na uczczeniu szczególnej okazji dokładają wszelkich starań, by w gąszczu możliwości znaleźć tę, która sprosta ich oczekiwaniom i będzie po prostu pyszna. Jednak w przypadku tortu nie chodzi jedynie o walory smakowe, ale głównie o estetykę i wygląd finalny. Opcji jest doprawdy mnóstwo, począwszy od bardzo nowoczesnych i prostych z subtelnymi zdobieniami z masy cukrowej, które zachwycą zwolenników minimalizmu, po bardziej wyszukane i oryginalne z kwiatowymi dekoracjami. Najważniejszą kwestią jest nić porozumienia, która tworzy się pomiędzy cukiernikiem, a osobą zamawiającą... tylko w takich okolicznościach możliwe jest osiągnięcie pełnego zadowolenia przez obydwie strony.

W Kazimierzu Dolnym, niewielkim miasteczku położonym nad brzegiem Wisły znajduje się miejsce wyjątkowe. Nazwane zostało Pracownią Artystyczną (http://www.art.sarzynski.com.pl/), ponieważ słodkości, które tam powstają to prawdziwe dzieła sztuki. Stworzone z połączenia pasji i tradycji rodzinnych, czaruje ofertą i sprawia, że praca, która na pozór wydaje się prosta, nabiera zupełnie innego wymiaru. Przysmaki, które przygotowywane są pod czujnym okiem właścicielek to nietuzinkowa kompilacja kunsztu cukierniczego, hobby, talentu i zmysłu estetycznego. Pracownia oferuje niesamowite słodkości na wyjątkowe okazje  , jak chociażby wszelkiego rodzaju babeczki, mini serniczki, torty, aż po organizację całego słodkiego stołu. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe i zgodnie z oczekiwaniami klienta. W tym przypadku nie ma rzeczy niemożliwych, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.