Wiadomości z Sosnowca

Złodzieje zatrzymani na gorącym uczynku. Zareagował przechodzień

  • Dodano: 2022-05-23 08:15, aktualizacja: 2022-05-23 08:20

Sosnowieccy policjanci zatrzymali dwóch sprawców, którzy na jednej z posesji w dzielnicy Niwka dokonali kradzieży. O tym, że prawdopodobnie właśnie jest popełniane przestępstwo powiadomił mundurowych świadek. Mimo tego, że złodzieje właśnie odjeżdżali ze swoim łupem, dzięki szybkiej reakcji policjantów, kilka minut później sprawcy zostali zatrzymani.

Kradzież w dzielnicy Niwka

Do zdarzenia doszło nad ranem w dniu 16 maja. Świadek poinformował, że dwaj mężczyźni najprawdopodobniej właśnie ukradli koła z jednej z posesji w dzielnicy Niwka. W chwili zgłoszenia sprawcy odjeżdżali z miejsca zdarzenia.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów i precyzyjnym informacjom przekazanym przez świadka, już kilka minut później dwaj złodzieje zostali zatrzymani w swym samochodzie. To właśnie nim przewozili swój łup. Okazało się, że z posesji ukradli nie tylko koła ale również akumulatory. Sprawcami okazali się 21-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej oraz 28-letni mieszkaniec Sosnowca. Obaj usłyszeli już zarzuty. Grozić im może do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również