Wiadomości z Sosnowca

Zagłębie za pół ceny powraca. Zgłoś się!

  • Dodano: 2021-07-16 09:15

Weekend za pół ceny powraca. W dniach 3-5 września 2021 w Sosnowcu oraz miastach Zagłębia ponownie będzie można skorzystać z promocyjnych cen, korzystając m.in.: z usług branży gastronomicznej. Właśnie rozpoczęła się akcja zgłoszeniowa!

– Do 16 sierpnia czekamy na firmy, które chcą wziąć udział w tegorocznej edycji. Podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy nie tylko podmioty gastronomiczne. Co ważne, oferta -50% może dotyczyć jedynie produktów i usług, które są w stałej ofercie – przekazuje Rafał Łysy, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Sosnowcu.

Wszystko zaczęło się od akcji „Sosnowiec za pół ceny” w 2012 roku. W 2015 oferta została rozszerzona i od tej pory za pół ceny jest Zagłębie: Sosnowiec, Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza. Specjalną edycję nasze miasto przeprowadziło w 2019 roku, a to w podziękowaniu za wysoką frekwencję w wyborach parlamentarnych w 2018 roku.

– Po co robimy ZZPC? Chcemy zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście. Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend – podkreśla Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

W 2021 roku akcja odbędzie się w weekend 3-5 września.

– Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że ponownie zaprosiliśmy do wzięcia udziału nie tylko przedsiębiorców z branży gastronomicznej – dodaje prezydent Chęciński.

Zgłoszenia przyjmuje Centrum Informacji Miejskiej (ul.Warszawska 3/20), formularz można dostarczyć osobiście lub przesłać skan na adres mailowy cim@um.sosnowiec.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również