Wiadomości z Sosnowca

Zaginął 60-Letni Tomasz Wypchał

  • Dodano: 2022-06-27 11:15

W dniu 13.06.2022 roku przyjęto zawiadomienie o zaginięciu na terenie Niemiec 60-letniego Tomasza Wypchał. Ostatnie informacje o zaginionym pochodzą z końca 2021 roku. Wydział Kryminalny KMP w Sosnowcu prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje o zaginionym.

Tomasz Wypchał - rysopis

  • Wygląd: wiek z wyglądu 60 lat, wzrost około 180 cm, szczupła sylwetka, włosy koloru jasny blond, krótko obcięte, zarost w postaci wąsów (wg zgłoszenia) oczy koloru niebieskiego, nos normalny, prosty, uszy duże, brak danych odnośnie uzębienia
  • Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia: brak informacji
  • Cechy charakterystyczne: / znaki szczególne brak danych z uwagi, iż ostatni raz był widziany przez zgłaszającą na terenie Polski w styczniu 2020 roku.

Z zawiadomienia o zaginięciu złożonego przez siostrę oraz innych ustaleń w sprawie wynika, że Tomasz Wypchał od 2020 roku przebywa oraz pracuje na terenie Niemiec w charakterze pracownika ogólnobudowlanego. Według oświadczenia siostry w 2000 roku wyjechał po raz pierwszy do Niemiec do pracy jako pracownik ogólnobudowlany, brak jednak wiedzy, w jakim mieście pracował i zamieszkiwał. Zaginiony od momentu wyjazdu nie kontaktował się z rodziną. 

Pod koniec 2021 roku syn zaginionego odebrał telefon ze szpitala w Monachium z informacją, że zaginiony jest chory. Jak ustalono zaginiony nie chciał wówczas wracać do Polski. Od tej pory rodzina nie kontaktowała się ze szpitalem także z uwagi na barierę językową. Od tej pory również brak jakichkolwiek informacji o zaginionym. 

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań sosnowieckiej Komendy pod numerem telefonu 47 8521 304 lub 47 8521 307, Oficerem Dyżurnym Komendy pod numerem 47 8521 200 lub 47 8521 255 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również