Wiadomości z Sosnowca

Warsztaty ekologiczne dla dorosłych w sosnowieckiej bibliotece

  • Dodano: 2021-11-18 10:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza osoby dorosłe do udziału w warsztatach ekologicznych „Co możesz zrobić dla klimatu, nie ruszając się z domu?” - organizowanych w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Edukacji Globalnej 2021.

Co możesz zrobić dla klimatu, nie ruszając się z domu?

Warsztaty odbędą się w dniu 25 listopada 2021 o godz. 17.00 w Sali Edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, poziom). Poprowadzi je Dorota Szewczyk – Dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu, która poruszy najistotniejsze kwestie związane z panującym klimatem oraz podpowie, jak każdy z nas może przyczynić się do poprawy jego jakości, a co za tym idzie jakości życia na Ziemi. Udział w warsztatach jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej skanu lub zdjęcia na adres e-mail: promocja@biblioteka.sosnowiec.pl lub dostarczenie osobiście do Informatorium (ul. Kościelna 11, poziom I) w godzinach otwarcia placówki do dnia 24 listopada 2021 r. Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie internetowej Organizatora: www.biblioteka.sosnowiec.pl. 

Warsztaty ekologiczne dla dorosłych w sosnowieckiej bibliotece

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również