Wiadomości z Sosnowca

Wandal zniszczył szlaban na parkingu. Teraz poszukuje go Policja

  • Dodano: 2021-10-21 09:45

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji I prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia szlabanu zabezpieczającego wjazd na parking osiedlowy, należącego do wspólnoty mieszkaniowej, do jakiego doszło w dniu 4 października 2021 roku w Sosnowcu przy ul. Jagiellońskiej 3. Sprawca dokonał zniszczeń powodując straty w wysokości blisko 2500 złotych.

Do zdarzenia doszło w dniu 4.10.2021 roku w Sosnowcu przy ul. Jagiellońskiej 3. Sprawca wyłamał szlaban zabezpieczający wjazd na parking osiedlowy powodując zniszczenia, których wartość opiewa na kwotę blisko 2500 złotych.

Publikujemy jego wizerunek wraz z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów. Być może, pomimo słabej jakości zdjęć, ktoś z Państwa rozpozna sprawcę na podstawie elementów charakterystycznych odzieży lub sylwetki.

Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, w szczególności świadkowie zdarzenia, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 01 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje zapewniona jest anonimowość.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również