Wiadomości z Sosnowca

Wandal zniszczył szlaban na parkingu. Teraz poszukuje go Policja

  • Dodano: 2021-10-21 09:45

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji I prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia szlabanu zabezpieczającego wjazd na parking osiedlowy, należącego do wspólnoty mieszkaniowej, do jakiego doszło w dniu 4 października 2021 roku w Sosnowcu przy ul. Jagiellońskiej 3. Sprawca dokonał zniszczeń powodując straty w wysokości blisko 2500 złotych.

Do zdarzenia doszło w dniu 4.10.2021 roku w Sosnowcu przy ul. Jagiellońskiej 3. Sprawca wyłamał szlaban zabezpieczający wjazd na parking osiedlowy powodując zniszczenia, których wartość opiewa na kwotę blisko 2500 złotych.

Publikujemy jego wizerunek wraz z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów. Być może, pomimo słabej jakości zdjęć, ktoś z Państwa rozpozna sprawcę na podstawie elementów charakterystycznych odzieży lub sylwetki.

Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, w szczególności świadkowie zdarzenia, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 01 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje zapewniona jest anonimowość.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.