Wiadomości z Sosnowca

Sukces zawodniczek w tenisie stołowym

• Dodano: 2020-10-02 09:00

Emilia Kopczyńska i Monika Wilk z UKS Dwójka Sosnowiec zajęły szóste miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Śląska Młodziczek w Tenisie Stołowym! Na tym jednak nie koniec sukcesów. Monika Wilk Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Młodziczek w Tenisie Stołowym była dziewiąta.

Zawodniczki z Sosnowca popisały się dobrą formą

26 września  w Gliwicach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodziczek w Tenisie Stołowym. Doskonale w tych zawodach spisały się reprezentantki  UKS Dwójka Sosnowiec (uczennice SP 13 w Sosnowcu): Monika Wilk i Emilia Kopczyńska.  W kategorii młodziczek w/w zawodniczki zajęły drużynowo 6 miejsce!  W zawodach startowały najlepsze zawodniczki z woj. śląskiego.

Jedna z zawodniczek odniosła sukces indywidualnie

Z kolei 27 września także w Gliwicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodziczek w Tenisie Stołowym. Bardzo dobrze w tych zawodach spisała Monika Wilk, czyli reprezentantka  UKS Dwójka Sosnowiec (uczennica SP 13 w Sosnowcu),  która w swojej kategorii wiekowej zdobyła 9 miejsce!  Trenerem obu zawodniczek jest  Adrian Eliasz.