Wiadomości z Sosnowca

Są pieniądze na przebudowę kluczowego odcinka S1!

  • Dodano: 2021-03-22 14:45

GDDKiA ma zgodę Ministerstwa Infrastruktury na przebudowę S1 od wysokości stacji benzynowej Shell, niedaleko węzła z ulicą Lenartowicza, do wysokości wjazdu w strefę przemysłową! Mowa o ponad 120 milionach złotych! 

Przewidziana jest przebudowa wjazdów i zjazdów z ul. Lenartowicza, a co najważniejsze prace GDDKiA otwierają też drogę do przebudowy węzła Klimontów.

– Dziękuje wszystkim parlamentarzystom od lewa do prawa, którzy na naszą prośbę interweniowali i naciskali na Ministerstwo Infrastruktury. Szczególne podziękowania kieruje do posłów Mateusza Bochenka oraz Roberta Warwasa, którzy bardzo mocno zaangażowali się w tę sprawę. Dziękuję naszym radnym z Koalicji Obywatelskiej Wspólnie dla Sosnowca za wsparcie z osobistą wizytą w ministerstwie włącznie oraz katowickiemu oddziałowi GDDKiA – wyjaśnia Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Yokmok

    Największe uznanie za niezłomną wolę w dążeniu do celu składam dla Pana Prezydenta Chęcińskiego.. Bo też i nie wszyscy wspierali dążenia prezydenta miasta do wygrania tej trudnej batalii. Byli tacy (i są nadal) którym wątpliwą przyjemność stanowi sypanie piasku w tryby.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.