Wiadomości z Sosnowca

Są pieniądze na przebudowę kluczowego odcinka S1!

  • Dodano: 2021-03-22 14:45

GDDKiA ma zgodę Ministerstwa Infrastruktury na przebudowę S1 od wysokości stacji benzynowej Shell, niedaleko węzła z ulicą Lenartowicza, do wysokości wjazdu w strefę przemysłową! Mowa o ponad 120 milionach złotych! 

Przewidziana jest przebudowa wjazdów i zjazdów z ul. Lenartowicza, a co najważniejsze prace GDDKiA otwierają też drogę do przebudowy węzła Klimontów.

– Dziękuje wszystkim parlamentarzystom od lewa do prawa, którzy na naszą prośbę interweniowali i naciskali na Ministerstwo Infrastruktury. Szczególne podziękowania kieruje do posłów Mateusza Bochenka oraz Roberta Warwasa, którzy bardzo mocno zaangażowali się w tę sprawę. Dziękuję naszym radnym z Koalicji Obywatelskiej Wspólnie dla Sosnowca za wsparcie z osobistą wizytą w ministerstwie włącznie oraz katowickiemu oddziałowi GDDKiA – wyjaśnia Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Yokmok

    Największe uznanie za niezłomną wolę w dążeniu do celu składam dla Pana Prezydenta Chęcińskiego.. Bo też i nie wszyscy wspierali dążenia prezydenta miasta do wygrania tej trudnej batalii. Byli tacy (i są nadal) którym wątpliwą przyjemność stanowi sypanie piasku w tryby.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.