Wiadomości z Sosnowca

"Rozpocznij działalność - PoŻyczymy Ci sukcesu”

  • Dodano: 2014-06-27 08:00, aktualizacja: 2014-06-27 12:33

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Katowicach, wspólnie z Funduszem Górnośląskim SA (Liderem projektu), realizuje projekt dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą pn. „Rozpocznij działalność - PoŻyczymy Ci sukcesu”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 6.2.


 
Pożyczka przyznawana w ramach Projektu „Rozpocznij działalność - PoŻyczymy Ci sukcesu”. Wysokość pożyczki na osobę: od 10 tyś zł do 50 tyś zł. Przeznaczenie: cele inwestycyjne, obrotowe inwestycyjno-obrotowe, z okresem spłaty do 5 lat.

 

O udział w projekcie mogą ubiegać się osoby fizyczne, mieszkańcy woj. śląskiego, zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej (z wyłączeniem osób zarejestrowanych w Ewidencji Działalności Gospodarczej, Krajowym Rejestrze Sądowym, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub prowadzących działalność na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu).

 

Szczególnie preferujemy osoby z powiatów: bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego, częstochowskiego, kłobuckiego, myszkowskiego, raciborskiego, rybnickiego i wodzisławskiego – dodatkowe punkty w rekrutacji do projektu.

 

Informacje pod nr tel.: 32/ 72 85 920 oraz www.pozyczymy.garr.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również