Wiadomości z Sosnowca

Policjanci z Sosnowca zabezpieczali "Harpagańską Dychę"

  • Dodano: 2024-06-25 06:30, aktualizacja: 2024-06-25 06:52

Organizatorzy biegu "Harpagańska Dycha" spotkali się w zeszły piątek z sosnowieckimi policjantami. Podczas spotkania organizatorzy podziękowali za pomoc i wsparcie w przeprowadzeniu tegorocznej, dziesiątej edycji imprezy. Współpraca z mundurowymi była kluczowym elementem, który zapewnił bezpieczeństwo uczestnikom i sprawny przebieg całego wydarzenia.

Mundurowi z Sosnowca zadbali o bezpieczeństwo uczestników

Każdego roku "Harpagańska Dycha", bieg uliczny na dystansie 10 kilometrów oraz marsz nordic walking obejmujący 6-kilometrową trasę przyciąga setki biegaczy, amatorów i profesjonalistów, którzy wspólnie pokonują trasę pełną wyzwań. Organizacja tak dużej imprezy sportowej wiąże się z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa zarówno biegaczom, jak i widzom. Policjanci podczas wydarzenia zabezpieczali wyznaczone trasy i zadbali o to, aby uczestnicy bezpiecznie dotarli na linii mety.

Organizatorzy wydarzenia w ubiegły piątek spotkali się z sosnowieckimi policjantami, którym podziękowano za pomoc w organizacji oraz za zapewnienie bezpieczeństwa podczas biegu. Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu, młodszy inspektor Agnieszka Dudkiewicz oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego, którzy reprezentowali tutejszą komendę, otrzymali pamiątkową statuetkę oraz medal.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również