Wiadomości z Sosnowca

Podwórkowy MOPSIKOBUS odwiedzi plac zabaw w rejonie Niwki

  • Dodano: 2022-08-08 08:30, aktualizacja: 2022-08-08 08:46

Wakacje to czas wypoczynku, relaksu oraz przygotowanie się do nowych wyzwań. Chcemy, żeby ten czas był wykorzystywany przez dzieci aktywnie, ciekawie i twórczo. Z myślą o tych, którzy nie wyjadą poza miasto, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu, po raz kolejny zaplanował dodatkowe atrakcje wakacyjne.

Podwórkowy MopsikoBus

W ramach projektu „Podwórkowy MopsikoBus” pracownicy sosnowieckiego MOPSu odwiedzą place zabaw oraz rejony oddalone od centrum miasta. Świetlica objazdowa będzie wypełniona pracownikami socjalnymi i animatorami MOPS, dzięki czemu zachęcać będzie do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu.

Przygotowana oferta to m.in.: wspólne zabawy, konkursy z nagrodami, poczęstunek, zabawy edukacyjne będą  zachęcać do aktywności na świeżym powietrzu oraz integracji rodziców, opiekunów z dziećmi. Dodatkową atrakcją będzie eksponowany zabytkowy autobus, dostępny również do zwiedzania.

Rozkład Jazdy

08.08.2022 r.
Plac zabaw w rejonie Niwki (wjazd od ulicy Wojska Polskiego) – impreza plenerowa w godzinach od 12.00 do 15.00 rozpocznie się od występu Sosnowieckiej Orkiestry Dętej.

22.08.2022 r.
Park im. Jacka Kuronia na Kazimierzu parking przy wejściu do parku – impreza plenerowa w godzinach od 12.00 do 15.00

29.08.2022 r.
Park im. Wandy Malczewskiej – wjazd od ul. Dobrzańskiego w rejonie Klimontów – impreza plenerowa w godzinach od 12.00 do 15.00 rozpocznie się od występu Sosnowieckiej Orkiestry Dętej.

- Serdecznie zapraszamy dzieci, ich rodziców, opiekunów oraz wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w zaplanowanych imprezach - przekazują organizatorzy.

Partnerem w realizacji projektu jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu oraz MOSiR Sosnowiec.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również