Wiadomości z Sosnowca

O samorządowym Public Relations w Sosnowcu

  • Dodano: 2011-03-02 08:30, aktualizacja: 2011-03-02 09:24

W czerwcu Sosnowiec stanie się mekką samorządowców z całej Polski. Wszystko za sprawą VIII Ogólnopolskiej Konferencji Public Relations w samorządzie, która odbędzie się w dniach 8-10 czerwca 2011.


Konferencja, która dotychczas odbywała się w Kraśniku zorganizowana zostanie w stolicy Zagłębia, a hasłem przewodnim będzie "Mieszkaniec - Media - Inwestor w relacjach z samorządem". Konferencja to największe wydarzenie organizowane z myślą o samorządach w Polsce. Od siedmiu lat z powodzeniem odbywała się w Kraśniku, jednak teraz organizatorzy uznali, że czas na zmiany.


- Zarówno potencjał konferencji, jak i jej zauważalny rozwój wymagają dostosowania warunków i miejsca organizacji - wyjaśnia Piotr Czubiński, pomysłodawca i organizator poprzednich Konferencji, koordynator tegorocznej edycji. - Wybór padł na Sosnowiec gwarantujący większą bazę hotelową, łatwy dojazd oraz liczne udogodnienia, które wpłyną na większy komfort uczestników - dodaje.


Od lat znakiem rozpoznawczym Konferencji PR w Samorządzie jest udział najlepszych specjalistów w branży PR i marketingu politycznego. Także w tym roku swoją obecność w Sosnowcu potwierdzili już m.in.: Wiesław Gałązka, Marek Skała, Barbara Labudda, Adam Łaszyn, prof. Sławomir Smyczek, Sebastian Chachołek, Ivetta Biały, Piotr Lignar, Antoni Styrczula, dr Jarosław Flis, dr Krzysztof Koj i inni. Poprowadzą oni wykłady i warsztaty zgodnie z przydzielonymi na każdy dzień panelami tematycznymi.


- Jako praktyka i wieloletniego obserwatora PR samorządowego i politycznego cieszy mnie fakt, że w tym środowisku widoczne jest dążenie do ciągłego zdobywania wiedzy. To bardzo ważne, bo samorządowcy często nie zdają sobie sprawy z tego jak ważny jest odpowiedni wizerunek ich miast i gmin - zaznacza Marek Skała, Wiceprezes Zarządu Grupy PRC.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również