Wiadomości z Sosnowca

Monika Wilk z UKS Dwójka Sosnowiec zdobyła brąz w mistrzostwach śląska

  • Dodano: 2021-04-27 13:45

W dniu 25.04.21 r. w Jastrzębiu-Zdroju odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska  Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym.

Bardzo dobrze w tych zawodach spisała się zawodniczka trenująca w UKS Dwójka Sosnowiec (uczennica SP 13 w Sosnowcu) – Monika Wilk,  która w swojej kategorii wiekowej zdobyła 3 miejsce w grze podwójnej w parze z Małgorzatą Pietraszko z LITS Meble Żywiec. 

Jest to jeden z największych sukcesów Moniki Wilk w dotychczasowych startach oraz jeden z najlepszych wyników w 14-letniej historii UKS Dwójka Sosnowiec. W zawodach startowały 34 najlepsze młodziczki z woj. śląskiego. Indywidualnie Monika zajęła 9 miejsce w IMSL.

- Gratulujemy Monice Wilk udanego startu! Ten wspaniały sukces to efekt 6-letniej pracy treningowej Moniki na sali gimnastycznej SP 13 w Sosnowcu oraz licznych turniejów wyjazdowych - przekazuje trener UKS Dwójka Sosnowiec, Adrian Eliasz. - Dziękujemy również wszystkim sympatykom, rodzicom, Dyrekcji SP 13 i MOS Sosnowiec oraz całej społeczności Klubu za wspieranie szkolenia zawodników i liczne poświecenia. To również dzięki Wam możemy być dumni z takich sukcesów! - dodaje.

Monika Wilk z UKS Dwójka Sosnowiec zdobyła brąz w mistrzostwach śląska

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również