Wiadomości z Sosnowca

Grand Prix Seniorów PTT oraz turniej towarzyszący Kiepura Dance Cup 2020

  • Dodano: 2020-02-12 11:00

Prezydent Miasta Sosnowca - Arkadiusz Chęciński oraz Miejski Klub im. Jana Kiepury zapraszają na Grand Prix Seniorów PTT oraz turniej towarzyszący Kiepura Dance Cup 2020.

Miejski Klub im. Jana Kiepury wraz ze Studiem Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura Sosnowiec, jest wieloletnim organizatorem turniejów tańca. Pierwszy zorganizowany został w 1996 roku pod nazwą Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Shock Dance, na który przyjechało blisko 100 par z całego kraju. Wydarzenie uświetnił wtedy pokaz mistrzów polski w tańcach latynoamerykańskich Romana i Moniki Pawelec. Od tamtej pory turniej organizowany był co roku. W 1997 uzyskał rangę turnieju międzynarodowego federacji IDSF, na którym corocznie startowały najlepsze pary z kilkunastu krajów europy. Miejski Klub im. Jana Kiepury organizował również Mistrzostwa Polski par dorosłych w tańcach latynoamerykańskich, które odbyły się w 2005 roku, a także Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w 2018 roku. Od 2011 roku rozpoczęliśmy nową odsłonę ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o nazwie Sosnowiec Dance Cup.

Już 15 lutego 2020 roku od godziny 9:30 w Hali Widowiskowo - Sportowej (Zagórze) przy ul. Braci Mieroszewskich 91, będziemy obserwować zmagania najlepszych par z całej Polski podczas Grand Prix Seniorów PTT oraz turnieju towarzyszącym Kiepura Dance Cup.

Bilety w cenie: 25,00 zł normalny, 20,00 zł ulgowy (dostępne w dniu wydarzenia).  
Serdecznie zapraszamy!

Grand Prix Seniorów PTT oraz turniej towarzyszący Kiepura Dance Cup 2020

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.