Wiadomości z Sosnowca

Fundusze Europejskie - Nowa Energia! Przed nami piknik rodzinny w Sosnowcu

  • Dodano: 2023-09-14 09:00

Cykl pikników rodzinnych poświęconych Funduszom Europejskich odbedzie się od 17 września do 8 października we wszystkich subregionach województwa śląskiego.

Piknik rodzinny w ramach Nowej Energii

- Przez cztery kolejne weekendy w subregionach Województwo Śląskiego będą odbywały się pikniki rodzinne: „Fundusze Europejskie. Nowa Energia!”, na które serdecznie zapraszam. Bez wątpienia staną się okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale także zapoznania się z możliwościami, jakie dają Fundusze Europejskie. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, jak na przykład punkt Planetarium Śląskiego, jednej z naukowych wizytówek naszego regionu, gdzie będzie można zapoznać się z technologiami tworzenia rakiet pneumatycznych i lunet do obserwacji Słońca. Warto tam być, przyjść z całą rodziną. Każdy znajdzie coś dla siebie – podkreśla marszałek województwa Jakub Chełstowski.

Pikniki odbędą się: 17 września (Częstochowa, Park Lisiniec), 23 września (Bielsko-Biała, Stok Dębowiec), 30 września (Katowice, Strefa Kultury)7 października (Sosnowiec, Park Sielecki), 8 października (Racibórz, Zamek Piastowski).

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również