Wiadomości z Sosnowca

Dramat w Sosnowcu. Z Przemszy wyłowiono zwłoki 68-letniej kobiety [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2021-07-12 12:00

Tragiczny finał poszukiwań 68-letniej kobiety, która zaginęła 6 lipca w Sosnowcu. W czwartek, 8 lipca, wieczorem policjanci odnaleźli zwłoki kobiety w Przemszy.

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO od lipca w TVS!

Zgłoszenie o zaginięciu kobiety wpłynęło do sosnowieckiej policji 6 lipca. – Z jego treści wynikało, że w dniu 3 lipca kobieta oddaliła się z miejsca położonego na terenach zielonych w okolicy Trójkąta Trzech Cesarzy, gdzie przebywała ze znajomymi. Od tej pory nikt z bliskich czy znajomych jej nie widział. Policjanci rozpoczęli poszukiwania, w toku których ustalili, że ślad za zaginioną urywa się na terenie nieużytków biegnących wzdłuż rzeki Biała Przemsza – informuje sosnowiecka policja.

Policja rozpoczęła akcję poszukiwawczą, w której uczestniczyli także strażacy, Wojska Obrony Terytorialnej i zespół pogotowia ratunkowego. Do poszukiwań wykorzystano między innymi specjalistyczny sprzęt oraz psy tropiące. – Wieczorem, w korycie rzeki, strażacy odnaleźli ciało kobiety. Jego wydobycie, z uwagi na bardzo silny nurt w tym miejscu, wymagało starannego przygotowania. Przed północą nurkowie i strażacy wydobyli ciało, a na miejscu do późnych godzin nocnych, pracowali policyjni śledczy, prokurator i biegły lekarz sądowy – informuje policja.

Dalsze postępowanie wyjaśni wszystkie okoliczności tej sprawy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.