Wiadomości z Sosnowca

Dramat w Sosnowcu. Z Przemszy wyłowiono zwłoki 68-letniej kobiety [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2021-07-12 12:00

Tragiczny finał poszukiwań 68-letniej kobiety, która zaginęła 6 lipca w Sosnowcu. W czwartek, 8 lipca, wieczorem policjanci odnaleźli zwłoki kobiety w Przemszy.

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO od lipca w TVS!

Zgłoszenie o zaginięciu kobiety wpłynęło do sosnowieckiej policji 6 lipca. – Z jego treści wynikało, że w dniu 3 lipca kobieta oddaliła się z miejsca położonego na terenach zielonych w okolicy Trójkąta Trzech Cesarzy, gdzie przebywała ze znajomymi. Od tej pory nikt z bliskich czy znajomych jej nie widział. Policjanci rozpoczęli poszukiwania, w toku których ustalili, że ślad za zaginioną urywa się na terenie nieużytków biegnących wzdłuż rzeki Biała Przemsza – informuje sosnowiecka policja.

Policja rozpoczęła akcję poszukiwawczą, w której uczestniczyli także strażacy, Wojska Obrony Terytorialnej i zespół pogotowia ratunkowego. Do poszukiwań wykorzystano między innymi specjalistyczny sprzęt oraz psy tropiące. – Wieczorem, w korycie rzeki, strażacy odnaleźli ciało kobiety. Jego wydobycie, z uwagi na bardzo silny nurt w tym miejscu, wymagało starannego przygotowania. Przed północą nurkowie i strażacy wydobyli ciało, a na miejscu do późnych godzin nocnych, pracowali policyjni śledczy, prokurator i biegły lekarz sądowy – informuje policja.

Dalsze postępowanie wyjaśni wszystkie okoliczności tej sprawy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również