Wiadomości z Sosnowca

Czas na seans w STREFIE KINOMANA!

  • Dodano: 2021-03-09 09:15

Nie od dziś wiadomo, że w Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowcu swoje miejsce znajdą nie tylko miłośnicy literatury, ale także melo- i kinomani. Dla tych trzecich sosnowiecka Biblioteka od niemal 10 lat organizuje liczne pokazy filmowe, a w tym roku zamierza rozszerzyć dodatkowo ofertę o Seanse w Ogrodzie. To jednak nie koniec atrakcji dla miłośników X muzy.

Dla widzów, którzy cenią sobie intymność kinowego doświadczenia i przy wyborze repertuaru podążają własnymi ścieżkami, Multimedia dla Dorosłych Zagłębiowskiej Mediateki przygotowały wyjątkowe stanowisko w STREFIE KINOMANA.

Na osoby chcące przetestować nową opcję korzystania ze zbiorów Mediateki czeka wygodny fotel z podnóżkiem, duży ekran (43 cale), profesjonalne (i regularnie odkażane) słuchawki, odtwarzacz DVD i Blu-Ray i ponad 600 filmów o doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Wśród zgromadzonych i stale uzupełnianych filmowych skarbów, znaleźć można zarówno filmową klasykę, największe kinowe hity ostatnich lat, jak również coś dla koneserów i pasjonatów. Warto wspomnieć, że pracownicy Multimediów to też kinomani, więc w razie potrzeby fachowo doradzą w wyborze odpowiedniego filmu.

Korzystanie ze STREFY KINOMANA w Multimediach dla Dorosłych Zagłębiowskiej Mediateki jest bezpłatne, ale dostępne tylko dla czytelników Biblioteki posiadających aktualną kartę biblioteczną.

Informacji o usłudze udzielają pracownicy Zagłębiowskiej Mediateki – osobiście, telefonicznie (534 868 481), lub mailowo (multimedia.dorosli@biblioteka.sosnowiec.pl) w godzinach otwarcia instytucji.

Czas na seans w STREFIE KINOMANA!


Źródło: MBP Sosnowiec

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również