Wiadomości z Sosnowca

"Brałem amfetaminę, tydzień temu..."

  • Dodano: 2018-09-20 07:30, aktualizacja: 2018-09-20 07:40

Sosnowieccy policjanci zatrzymali 20-latka, który wsiadł za kierownicę po zażyciu amfetaminy. O tym , że kieruje po użyciu alkoholu lub narkotyków, świadczył sposób prowadzenia przez niego samochodu. Niestabilny tor jazdy, gwałtowne przyspieszanie i hamowanie - już po kilku chwilach policjanci wiedzieli, że ten samochód trzeba zatrzymać.

Za jadącym niestabilnie autem ruszyli sosnowieccy wywiadowcy. Już po kilku chwilach kierowca został zatrzymany do kontroli. Woń alkoholu nie była od niego wyczuwalna, ale mężczyzna był bardzo pobudzony, a jego oczy były nienaturalnie przekrwione. Zapytany, czy zażywał jakieś narkotyki odparł, że tydzień temu brał amfetaminę. Jak wielu innych kierowców był zaskoczony, kiedy policjanci wyjęli narkotest i poprosili go o udział w badaniu. Tester śliny jednoznacznie wskazał odurzenie amfetaminą. 20-latek odpowie teraz za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków. Za to przestępstwo może mu grozić do 2 lat więzienia. Prawo jazdy młodego kierowcy już zostało mu zatrzymane przez policjantów, o tym, na jak długo je utraci, zadecyduje sąd.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • ThereWasaGuy

    Jakby marihuana była normalnie dostępna w sklepach czy aptekach, to by małolaty nie sięgały po chemizatory jak amfa. Na szczęście coraz bardziej popularne staje się CBD, które wygląda jak ganja, ale nie działa psychoaktywnie, więc mogą nam naskoczyć, jak sobie będziemy to jarać czy wapować.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.