Uczniowie z SP nr 4 odwiedzili Hospicjum Św.Tomasza
12 grudnia uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Sosnowcu wraz z nauczycielami odwiedzili osoby chore w Hospicjum Św. Tomasza w Sosnowcu.
Dzięki pomocy anonimowego ofiarodawcy uczniowie z życzeniami i prezentami świątecznymi dotarli do osób dotkniętych chorobą. I uczniowie i pacjenci nie kryli wzruszenia.







![[AKTUALIZACJA] Policjanci poszukują zaginionego Bartłomieja W. Mężczyzna może przebywać za granicą](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/pixa-1-1.webp)











Dodaj komentarz