Kolejne sukcesy UKS Dwójka Sosnowiec
W dniu 25.03.2018 r. w Hali MOSiR Sosnowiec – Milowice, przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrano Finałowy 6 turniej Grand Prix Sosnowca w tenisie stołowym.
Bardzo dobrze w tych zawodach spisały się reprezentantki trenujące w UKS Dwójka Sosnowiec. W kategorii dziewcząt do lat 14 Emilia Kopczyńska zajęła 4 miejsce i Monika Wilk była piąta. Instruktor tenisa stołowego w UKS Dwójka Sosnowiec i nauczyciel w SP 13 w Sosnowcu – mgr Adrian Eliasz, zdobył 1 miejsce w najbardziej prestiżowej kategorii: senior + młodzieżowiec.
Czołowe cztery miejsca zostały nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi! Gratulujemy!





![Wyłączenia prądu w Sosnowcu. Sprawdź, gdzie nie będzie prądu [15.06-20.06]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/plug-3285062_1280.webp)











Dodaj komentarz