Kolejna kradzież w Sosnowcu. Widziałeś coś?

Czas czytania: 1 min.

Policjanci z tutejszego Komisariatu I prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło 28 marca tego roku w jednym ze sklepów znajdujących się w centrum naszego miasta.

Mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości ukradł perfumy, powodując straty o wartości prawie 1600 złotych. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów.

Do kradzieży doszło 28 marca tego roku na terenie jednej z drogerii znajdujących się w centrum Sosnowca. Mężczyzna, którego tożsamość jest jeszcze nieznana, ukradł perfumy o łącznej wartości wynoszącej prawie 1600 złotych. Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 0100. Osobom przekazującym informacje zapewnia się pełną anonimowość.

Autor / Źródło
Karolina Goik / KMP Sosnowiec

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe