Katalog firm dodaj firmę

Kancelaria Notarialna Joanna Heliosz notariusz

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Kancelaria Notarialna Joanna Heliosz notariusz

ul. Modrzejowska 11/1
41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia: 9:30 - 18:30

 • Poniedziałek: 9:30 - 16:30
 • Wtorek: 9:30 - 16:30
 • Środa: 9:30 - 16:30
 • Czwartek: 9:30 - 18:30
 • Piątek: 9:30 - 16:30
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

tel.: 32 706 80 20

tel.: +48 504 737 635Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Kancelaria Notarialna prowadzona przez notariusza Joannę Heliosz gwarantuje najwyższą jakość świadczonych czynności, zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku – Prawo o notariacie.

Podtrzymując długoletnie tradycje notariatu w Polsce zapewnia profesjonalizm, rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, a czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. Notariusz przy dokonywaniu czynności notarialnych czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Udziela stronom niezbędnych wyjaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej, a nadto zachowuje w tajemnicy okoliczności sprawy, o których powziął wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne.


Akty  i dokumenty sporządzane są przez notariusza w sposób zrozumiały i przejrzysty.
Kancelaria ma swoją siedzibę w Sosnowcu, przy ulicy Modrzejowskiej numer 11/1 (pierwsze piętro) jednak w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii np. w domu, szpitalu, firmie, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.


Celem umówienia się na dokonanie czynności notarialnej w formie aktu notarialnego prosimy o kontakt z Kancelarią: mailowo, telefonicznie bądź osobiście. Notariusz bądź pracownicy Kancelarii udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących dokumentów wymaganych do dokonania czynności, wysokości taksy notarialnej oraz wysokości koniecznych opłat i podatków, jak również ustalą dogodny dla Państwa termin.


Inne czynności notarialne polegające na: poświadczaniu zgodności odpisów, wypisów, wyciągów lub kopii z okazanymi dokumentami, poświadczeniu daty okazania dokumentów, daty pozostawania osoby przy życiu oraz własnoręczności podpisów dokonuje się bez konieczności umawiania, w godzinach urzędowania Kancelarii (o ile notariusz nie jest na czynności wyjazdowej).

Czynności notarialne

Słowa kluczowe: Kancelaria Notarialna Joanna Heliosz notariusz, kancelarie notarialne

Statystyki: 3154 wyświetleń.

Formularz zapytania

- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

Polecenia i opinie

 •     (2017-08-29)

  Opinia: Pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny, szybkie terminy i przemiła obsługa. Szczerze polecam.

  Data skorzystania z usługi: 2017-08-28

 •     (2015-05-25)

  Opinia: Wszystkie informacje przekazywane są klientowi w sposób zrozumiały. Już nie raz miałam styczność z prawnikami, którzy mówili do mnie, a ja wychodziła z biura jeszcze bardziej "głupia" niż wchodziłam, bo nic nie rozumiałam. Pani notariusz czytając akt notarialny zatrzymywała się i wszystko tłumaczyła. Nie tylko ja ale i druga strona była bardzo zadowolona. Polecam

  Data skorzystania z usługi: 2015-05-18

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Kancelaria Notarialna Joanna Heliosz notariusz jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.