Katalog firm

dodaj firmę

Auto-Parts - Sklep motoryzacyjny blisko Sosnowca

Logo Auto-Parts - Sklep motoryzacyjny blisko Sosnowca Sosnowiec

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Majewskiego 220a
42-530 Dąbrowa Górnicza
Godziny otwarcia: 8:00-17:00
  • Poniedziałek: 8:00-17:00
  • Wtorek: 8:00-17:00
  • Środa: 8:00-17:00
  • Czwartek: 8:00-17:00
  • Piątek: 8:00-17:00
  • Sobota: 8:00-13:00
  • Niedziela:

Oferta

Auto - Parts - jesteśmy sklepem motoryzacyjnym niedaleko Sosnowca. Wykonujemy wysokiej jakości usługi. W naszym sklepie pracują i doradzają jedynie najlepsi specjaliści w swoim fachu. Nasza firma działa na rynku już od 30 lat, mamy wieloletnie doświadczenie w przemyśle samochodowym.

W naszym asortymencie znajdą państwo jedynie oryginalne zamienniki i najwyżej klasy oraz jakości części zamienne. Mamy 300 tysięcy części zamiennych od 250 najprofesjonalniejszych dostawców na rynku. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze każdy klient może liczyć na fachową i doraźną pomoc przy wyborze auto części w Sosnowcu.

Oferujemy przede wszystkim opony i oleje samochodowe. W naszej ofercie można znaleźć także części zawieszenia lub silników, czy akumulatory. Przy naszej pomocy z pewnością uda się znaleźć odpowiedni zamiennik do danego modelu, wariantu i rocznika samochodu.

Nasz sklep motoryzacyjny niedaleko Sosnowca oferuje szeroką gamę produktów zamiennych oraz kompleksową usługę diagnostyczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Polecenia i opinie

Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.