Ogłoszenia / Różne - okazje i promocje

dodaj ogłoszenie

Odgrzybianie ścian Sosnowiec | Kastelnik, usuwanie grzyba, pleśni ze ściany

  • Dodano: 2021-06-18
  • 2115 wyświetleń

Kastelnik oferuje kompleksowe usuwanie grzyba ze ścian w Sosnowcu, badania mykologiczneodgrzybianie ściany i pleśni w łazience w Sosnowcu. Nasi specjaliści realizują skuteczne odgrzybianie pomieszczeń, usuwanie pleśni ze ściany w domu, mieszkaniu, piwnicy. Od teraz zalane pomieszczenia mieszkalne, grzyby i bakterie w pomieszczeniach nie będą stawić problemu. Dezynfekcja specjalistyczna w wykonaniu techników Kastelnik obejmuje: osuszanie mokrych ścian, sprzątanie po zalaniach na terenie miasta Sosnowiec.

Obsługujemy nie tylko miasto Sosnowiec, ale również w ofercie odgrzybianie Dąbrowa Górnicza, odgrzybianie Będzin, odgrzybianie Czeladź. Stosowane przez nas metody likwidowania pleśni ze ściany są sprawdzone, a usługa stosunkowo niedroga. Cena za odgrzybianie domu zależy zawsze od jego kubatury oraz od powierzchni, jaką należy zdezynfekować. Dlatego właśnie chętnie proponujemy ozonowanie po zalaniu w Sosnowcu, które dobrze uzupełnia usługę usuwania grzyba z sufitu i każdej innej powierzchni. 

W ofercie firmy Kastelnik ozonowanie po zalaniu fekaliami w Sosnowcu. Lata praktyki to doświadczenie -  dokładnie wiemy, jak zmyć skutecznie pleśń ze ściany. Przeprowadzamy gruntowane odkażenie mieszkania, domu, piwnicy po wybiciu zalaniach i likwidujemy pleśń na mokrych ścianach. Masz zalany dom w Sosnowcu i szukasz pomocy profesjonalistów? Nasza rodzinna firma Kastelnik proponuje odgrzybiane ścian po zalaniu, dezynfekcję po zalaniach, a także skuteczne mycie powierzchni suchym lodem. Kastelnik jest na rynku specjalistycznych usług związanych z osuszaniem po zalaniach od 2013 roku. 

Odgrzybianie Sosnowiec. Zadzwoń do nas. Telefony w firmie Kastelnik czynne są całodobowo!

Realizujemy również dezynfekcje pomieszczeń po zalaniach, ozonowanie mieszkań, zamgławianie pomieszczeń i czyszczenie zalanych sklepów, urzędów miejskich, banków, teatrów oraz innych miejsc publicznych, a także hal przemysłowych i zakładów produkcyjnych o dużych powierzchniach. Jedną z naszych głównych usług jest dezynfekcja piwnic po zalaniu, odgrzybianie mokrych ścian oraz osuszanie po zalaniach. W naszym cennik znajduje się również usługa na czyszczenie posadzek po zalaniach, a także ozonowanie mieszkania po zalaniu w Sosnowcu. Niezwykle szybko i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach oraz skutecznie zwalczamy wirusy i bakterie.

Całodobowe usługi firmy sprzątającej Kastelnik 

- odgrzybianie Sosnowiec; 

- dezynfekcja powierzchni po zalaniu;

- usuwanie grzyba ze ścian Sosnowiec; 

- kompleksowe usuwanie pleśni ze ściany w mieszkaniu; 

- gruntowne usuwanie grzyba z łazienki w domu; 

- skuteczne odgrzybianie ściany; 

- likwidację pleśni z łazienki z gwarancją ceny;

- likwidację pleśni z mokrej ściany w szkołach i urzędach;

- osuszanie mokrych ścian;

- sprzątanie piwnicy po zalaniu;

- dezynfekcja mieszkania po zalaniu

- sprzątanie po zalaniu w mieszkaniu;

- sprzątanie zalanych piwnic;

- czyszczenie, sprzątanie po wypadkach; 

- osuszanie budynków, szkoły, przedszkola po zalaniu;

- osuszanie piwnicy po zalaniu; 

- pomiar wilgotności mokrych ścian; 

- usuwanie nieprzyjemnych zapachów;

- ozonowanie pomieszczeń po zalaniach;

- ozonowanie po zalaniu; 

- opróżnianie piwnicy wraz z dezynfekcją;

- usuwanie wilgoci po zalaniu;

- usuwanie grzyba ze ściany łazienki;

- suszenie ścian po zalaniu;

- usuwanie pleśni ze ścian; 

- utylizacja zniszczonych przedmiotów; 

- odgrzybianie ściany w mieszkaniu na terenie Sosnowca.

Kastelnik firma osuszająca po zalaniach, bezpiecznie realizuje ozonowanie mieszkań i dezynfekcje pomieszczeń po zalaniach już od 2013 roku. Posiadamy referencje od wielu partnerów handlowych. Czyścimy piwnice po zalaniach wraz z pełną dezynfekcją, sprzątamy zakłady przemysłowe po pożarach, likwidujemy skutki wypadków w zakładach produkcyjnych, w tym oferujemy dezynfekcję śladów krwi oraz utylizację przedmiotów skażonych biologicznie.

Stosujemy stuprocentowo bezpieczne środki, które nie są toksyczne dla człowieka i środowiska. Są one zgodne z normami i wymogami PN i EU, więc są nieszkodliwe nawet dla alergików. Wystawiamy faktury VAT oraz certyfikat dezynfekcji.

Ozonowanie mieszkań po zalaniu na terenie całego Zagłębia, oferujemy usuwanie pleśni ze ściany, usuwanie grzyba ze ścian i odgrzybianie w mieście Sosnowiec. Jeżeli szukasz fachowej pomocy do usunięcia szkód w mieszkaniu po zalaniu - zadzwoń do nas!

Tel.   +48 735 960 510

Tel.   +48 660 577 511

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.