Ogłoszenia / Różne - okazje i promocje

dodaj ogłoszenie

Czyszczenie kostki brukowej w Sosnowcu od 14 zł

 • Dodano: 2021-05-28
 • 2609 wyświetleń

Czy pragniesz przywrócić swojemu podwórku dawny blask? Kastelnik, firma specjalizująca się w czyszczeniu kostki brukowej, oferuje swoje usługi w Starym Sosnowcu oraz w dzielnicach Niwka, Pogoń, Środula, Dańdówka i Milowice. Usługę mycia bruku zamówisz również na terenie całego woj. śląskiego, jak również w innych miastach ościennych województw. Jakie są ceny za silnych zmywanie zabrudzań organicznych po zimie?

Czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec - ile kosztuje?

Dla sezonu 2021 przygotowaliśmy promocję, z cenami zaczynającymi się już od 14 do 16 zł netto za metr kwadratowy. Jeśli jesteś zainteresowany czyszczeniem powierzchni kostki brukowej przekraczającej 1000 m², zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej wyceny. Oferujemy rabaty lojalnościowe dla naszych stałych klientów. W ramach naszych usług, oferujemy także usuwanie plam z oleju w cenie od 25 zł za metr kwadratowy, neutralizuje śladów opon, farb czy tynku, które mogły znaleźć się na kostce brukowej po remoncie domu.

Dla firm różnego typu proponujemy czyszczenie szklanych elewacji w budynkach komercyjnych, z wykorzystaniem 12-metrowych tyczek karbonowych oraz wody demineralizowanej. Przy tym wszystkim, używamy tylko bezpiecznych i biodegradowalnych środków chemicznych od zaufanych producentów, posiadających stosowne certyfikaty. Od 2013 roku wykonujemy czyszczenie kostki brukowej w Sosnowcu, co zaowocowało wieloma zadowolonymi klientami. Nie zapominamy też o impregnacji kostki, co pozwala cieszyć się jej czystością przez dłuższy czas.

 

Działamy sprawnie i efektywnie z każdym rodzajem bruku. Wykonujemy powierzone nam mycie bruku z precyzją i jak najkrótszym czasie. Podczas czyszczenia zawsze przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także obowiązujących przepisów prawa. W naszym arsenale sprzętowym znajdują się niezawodne maszyny do mycia ciśnieniowego polbruku z serii Professional KARCHER HDS 1000 De oraz KARCHER 6/14-4c.

To autonomiczne urządzenia wysokociśnieniowe, zasilane spalinowo, które pozwalają na czyszczenie kostki brukowej na dużych obszarach, nawet bez dostępu do wody czy prądu. Dzięki temu nie musisz się o nic martwić – jesteśmy samowystarczalni!

Posiadamy zdolność do pracy z własnym źródłem zasilania i wodą dostarczaną bezpośrednio z naszego pojazdu. Nawet trudniejsze zadania, takie jak usuwanie graffiti, jesteśmy w stanie zrealizować przy użyciu maszyn do czyszczenia suchym lodem, takich jak Cold Jet Aero 40FP oraz KARCHER IB 7/40 ADV, lub za pomocą techniki hydropiaskowania.

Oferujemy następujące usługi czyszczenia zabrudzeń na terenie Zagłębia Śląsko-Dąbrowskiego:

 • Profesjonalne mycie kostki brukowej w Sosnowcu;
 • Czyszczenie elewacji;
 • Zabezpieczająca impregnacja kostki brukowej;
 • Wysokociśnieniowe czyszczenie kostki brukowej i usuwanie zabrudzeń po zimie;
 • Skuteczne usuwanie plam oleju z kostki brukowej;
 • Czyszczenie suchym lodem;
 • Piaskowanie i uzupełnianie szczelin w kostce brukowej;
 • Ochrona kostki brukowej przed zabrudzeniami i ponownym wzrostem trawy i mchu;
 • Usuwanie graffiti;
 • Maszynowe mycie podłóg;
 • Doczyszczanie granitu i posadzek.

Firma Kastelnik, specjalizująca się w czyszczeniu kostki brukowej, bezpiecznie usuwa tłuste plamy i impregnuje kostkę brukową od 2013 roku - jesteśmy 10 lat na rynku usług specjalistycznego sprzątania. Dysponujemy referencjami od wielu naszych partnerów handlowych. Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych, w 100% nietoksycznych dla ludzi i środowiska środków, które są zgodne z normami i wymogami PN i EU, co czyni je nieszkodliwymi nawet dla alergików. Wystawiamy faktury VAT.

Pracujemy na terenie całego województwa śląskiego, również w miastach takich jak:

Obszar działania I
Katowice, Bielsko-Biała, Bieruń, Kalety, Siemianowice Śląskie, Blachownia, Knurów, Siewierz, Bytom, Koniecpol, Skoczów, Będzin, Kornowac, Sosnowiec, Chełm Śląski, Koszęcin, Strumień, Chorzów, Koziegłowy, Suszec, Chybie, Kozy, Szczyrk, Cieszyn, Krzepice, Sławków, Ruda Śląska, Rybarzowice, Rybnik, Rydułtowy.

Obszar działania II
Czechowice-Dziedzice, Kłobuck, Tarnowskie Góry, Czeladź, Ligota, Tworóg, Czerwionka-Leszczyny, Lubliniec, Tychy, Częstochowa, Lędziny, Ustroń, Dąbrowa Górnicza, Marklowice, Waleńczów, Gliwice, Paniówki, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Wilkowice, Goczałkowice-Zdrój, Mikołów, Wisła, Gorzyce, Milówka, Wodzisław Śląski, Gostyń, Międzyrzecze Górne, Wojkowice.

Obszar działania III
Imielin, Myszków, Wola, Jasienica, Mysłowice, Wyry, Jastrzębie-Zdrój, Ogrodzieniec, Węgierska Górka, Jaworze, Ornontowice, Zabrze, Jaworzno, Orzech, Zawiercie, Jejkowice, Orzesze, Zebrzydowice, Parzymiechy, Łodygowice, Pawłowice, Świerklaniec, Piekary Śląskie, Świerklany, Pisarzowice, Świętochłowice, Poraj, Żarki, Poręba, Żory, Przystań Przyszowice, Żywiec, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radostowice, Radzionków.

Jeżeli szukasz fachowej pomocy do czyszczenia kostki brukowej, zadzwoń do nas!

Tel. +48 735-960-510
Tel. +48 660-577-511

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

biuro@kastelnik.pl Tel. +48 735-960-510 lub +48 660-577-511
https://www.kastelnik.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.