Wiadomości z Sosnowca

Nie masz pomysłu na prezent dla niego? Pomyśl o pieniądzach...

  • Dodano: 2019-03-26 13:45

Nie. Nie namawiamy do dyskretnego przekazania białej koperty z przyjemną zawartością. Zachęcamy za to do pomyślenia o jego pieniądzach. Czy zastanawiałaś się, jaki portfel lepiej by do niego pasował? Pomyśl o tym niebanalnym i wbrew pozorom niezwykłym prezencie.

Skórzany portfel. Ale czy na pewno?

Większość poradników wskazuje, że dobry portfel musi być skórzany. W zasadzie należałoby się zgodzić, choć warto zwrócić uwagę, że skóra skórze nierówna. Są także i inne materiały, które nie odstają jakością, ale przeznaczone będą dla odbiorcy dość wyspecjalizowanego. Dlatego w większości przypadków rzeczywiście warto zdecydować się na uniwersalną skórę, ewentualnie jej nietypowe wykończenie, np. za pomocą zamszu.

Na karty czy gotówkę?

Ważnym pytaniem jest przeznaczenie portfela. To z niej wynika długość i kształt. Wiele osób korzysta obecnie głównie z kart kredytowych i portfel na gotówkę nie jest im potrzebny. Warto więc wówczas zwrócić uwagę na jego konstrukcję, by umożliwiał włożenie ich większej ilości bez ryzyka zniszczenia. Należy także przewidzieć, gdzie będzie najczęściej noszony. Zwykle wybieramy portfele kieszonkowe, które są praktyczne i wygodne.

Kolor ma znaczenie

Nie tylko z resztą kolor. Wybierz portfel dopasowany do stylu ubierania się danej osoby. Czasami warto postawić na klasykę i nie ryzykować z bogatymi, kolorowymi przeszyciami czy innymi elementami dekoracyjnymi. Zwykle też szara skóra nie musi być dobrym rozwiązaniem. Jednak w tym wypadku jest wiele do wyboru i można dopasować styl portfela do codzienności obdarowywanego. Jeśli tylko wiesz o nim nieco więcej, możesz wcielić to w życie.

Pamiętaj, że portfel to dobry pomysł na prezent niezobowiązujący i bardzo osobisty. Nie zapomnij o włożeniu grosika na szczęście, by zawsze w darowanym prezencie znajdowały się pieniądze. Portfel to klasyczny, dość modny i przydatny element męskiej garderoby. Jak wszystko dziś, stał się nie tylko przedmiotem praktycznym, ale także dodatkiem, który może podkreślić męską stylizację.

Artykuł współtworzony z https://www.e-azur.pl/

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.