Wiadomości z Sosnowca

Jak wybrać rolety okienne? Porady

  • Dodano: 2022-09-06 14:15

Na rynku jest ogromna liczba rolet okiennych. Jeżeli nie do końca wiesz, które będą najlepsze dla Ciebie, zapoznaj się z naszymi wskazówkami. Karnix oferuje plisy montaż bezinwazyjny, a także wiele możliwości idealnych do Twojego wnętrza. Przekonaj się, czym się kierować w trakcie wyboru rolet okiennych.

Roleta plisowana Karnix - jaką wybrać?

Roleta plisowana Karnix to rozwiązanie, które łączy w sobie doskonały poziom estetyki z funkcjonalnością. Dostępnych jest jednak sporo rodzajów takich produktów. Wymienić można tkaniny:

  • perłowe,
  • ekskluzywne,
  • nowoczesne,
  • dekoracyjne,
  • termoizolacyjne,
  • metalizowane,
  • 100% zaciemniające.

Każdy rodzaj odpowiada na nieco inne zapotrzebowanie. Musisz zatem zastanowić się, na czym najbardziej Ci zależy. Jeżeli chcesz całkowicie zaciemnić swoje pomieszczenie, idealnym produktem będzie roleta plisowana Karnix 100% zaciemniająca. Z kolei w sytuacji, gdy zależy Ci na designerskim wnętrzu, które jest na topie, postaw na nowoczesne tkaniny. Możesz również wykorzystać termoizolację rolet lub zdecydować się na najbardziej ekskluzywne rozwiązania. Niemałą rolę odgrywa również, jaki jest charakter Twojego wnętrza. Dla przykładu materializowane rolety plisowane Karnix rewelacyjnie sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych. Z kolei tkaniny 100% zaciemniające są dedykowane sypialniom. Dobrze, abyś zdecydował także, jaki ma być sposób montażu.

Sposób montażu rolet okiennych

Roleta plisowana może być zamontowana w taki sposób, że osoba odpowiedzialna za jej instalację używa wkrętarki. To jednak niejedyne rozwiązanie. Karnix oferuje plisy montaż bezinwazyjny. Czym się on charakteryzuje? Przede wszystkim taka forma instalacji nie wymaga żadnej ingerencji ani w strukturę ściany, ani ramy okiennej. Praktycznie konieczne jest jedynie połączenie haczyków montażowych z zaczepami. Banalnie prosty montaż, a także demontaż produktów sprawia, że każdy poradzi sobie z nim bez problemu. 

Roleta plisowana Karnix - kolorystyka

Ważne jest również, w jakim kolorze wybierzesz zasłony. Roleta plisowana Karnix w jasnym odcieniu sprawi, że pomieszczenie będzie sprawiało wrażenie bardziej przestronnego. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się na intensywną barwę (na przykład głęboki brąz), będziesz mógł cieszyć się przytulnością miejsca, w którym się znajdujesz. Zastanów się zatem, co jest dla Ciebie najważniejsze. O doborze konkretnej barwy decydują zarówno kolory stałych elementów wnętrza, na przykład podłóg, mebli oraz ścian, jak i rozmiar pomieszczenia. W małym pokoju warto raczej postawić na jasne barwy. Dzięki temu będzie on sprawiał wrażenie znacznie większego. 

Podsumowując, gdy Twoim celem zakupowym są rolety plisowane i nie wiesz, który dokładnie produkt wybrać, pamiętaj o aspektach, takich jak: rodzaj tkaniny, sposób montażu, a także kolorystyka. Odpowiedni dobór produktu gwarantuje Ci, że będziesz bardzo dobrze czuł się wewnątrz mieszkania lub domu, a jednocześnie będzie on prezentować się estetycznie. Musisz jednak wiedzieć, że warto sprawdzać ofertę tylko uznanych sklepów internetowych, które oferują zasłony. Powodzenia na zakupach!

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.