Wiadomości z Sosnowca

Inwestycja 4 Wieże - od kwietnia nowy etap w sprzedaży

  • Dodano: 2015-03-31 08:45, aktualizacja: 2015-04-01 15:34
1 kwietnia rozpocznie  się sprzedaż mieszkań  w Wieży C. To już trzeci etap katowickiego kompleksu mieszkalno – usługowo – handlowego  „4 Wieże” zlokalizowanego naprzeciw Parku Śląskiego.
 
"4 Wieże" to największy kompleks mieszkalno – usługowy na  Śląsku. Na wspólnej, trzykondygnacyjnej podstawie docelowo staną cztery niezależne piętnastopiętrowe budynki mieszkalne. Na parterze znajdzie się docelowo aż 6 500 m² powierzchni komercyjnej,  z przeznaczeniem pod lokale handlowe, gastronomiczne, usługowe lub biura. W jednym z lokali w Wieży B powstanie nawet supermarket ogólnopolskiej sieci „Piotr i Paweł”. Na poziomie „-1”, „0” i „+1” przewidziano 640 miejsc postojowych.  Pozostałe poziomy – od 2 do 15 piętra to już same mieszkania i apartamenty.
 
Mieszkanie z widokiem na park
 
Activ Investment realizuje swoją inwestycję etapami. Pierwsza z Wież – Wieża A – jest już zamieszkała od 2014r. Wieża B, obecnie jest wykańczana i zostanie oddana do użytku pod koniec bieżącego roku. 
-  Na 128 mieszkań zostało nam już tylko 26 wolnych lokali. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, stąd też decyzja o wprowadzeniu do oferty kolejnego etapu inwestycji właśnie teraz - zdradza Monika Wilk–Dzieciaszek, dyrektor sprzedaży w katowickim oddziale Activ Investment.
 
Duże powodzenie "4 Wieże" łatwo wytłumaczyć: przystępne ceny (od 4500 zł/m²), wysoka jakość, ale przede wszystkim jej lokalizacja powoduje, że chętnych na zamieszkanie w tym miejscu nie brakuje. 
 
Po pierwsze  infrastruktura - budynek położony jest na os. Tysiąclecia, jednym z najlepiej zagospodarowanych miejsc w Katowicach. Nie brakuje tu sklepów, punktów usługowych, restauracji, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia, aptek itd. 
Po drugie komunikacja – do centrum leżącą w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Chorzowską jedzie się maksymalnie 10 min, jeszcze szybciej dociera się do autostrady, a mieszkańcy w najbliższym sąsiedztwie mają do dyspozycji przystanki tramwajowe, autobusowe i postoje taksówek. 
 
Po trzecie otoczenie – z budynku „4 Wieże” rozciąga się z okien widok albo na „zielone płuca Katowic” czyli Park Śląski, albo (z drugiej strony) na równie zielone Załęże ze stawem Maroko. 
 
Od kwietnia rusza sprzedaż mieszkań w Wieży C.
 
- 1 kwietnia wprowadzamy do sprzedaży Wieże C. Znajdą się tam 132 mieszkania o bardzo zróżnicowanych powierzchniach: od 19,85 m² do 100,73 m². Najwięcej jednak wybudowanych zostanie mieszkań, które cieszą się największym zainteresowaniem, czyli jedno i dwupokojowych – zdradza Monika Kudełko z działu marketingu Activ Investment.
 
- Każde z mieszkań posiadać będzie balkon albo taras (największy z nich uzyska powierzchnię aż 121,5m²). Wszystkie balkony i tarasy są wliczone w cenę mieszkania, która wahać się będzie od 4500 zł do  4900 zł /m² – dodaje. 
 
Podobnie jak w wcześniejszych Wieżach, wszystkie lokale wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością i ustawnością a także bardzo dobrym doświetleniem.  Będzie można do nich dojechać cichobieżbymi windami, które sięgają aż do poziomu „-1” i „1”, gdzie usytułowane są miejsca postojowe.
 
Budowa Wieży C ruszy w lipcu 2015 r. i zakończy się w w pierwszej połowie 2017 r. 
 
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.