Wiadomości z Sosnowca

Gdzie kupić przyczepę pod agregat?

  • Dodano: 2020-08-21 13:30, aktualizacja: 2020-08-24 11:05

Oferta handlowa renomowanych producentów platform na kółkach jest bardzo atrakcyjna zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Na szczególną uwagę zasługuje przyczepa specjali-styczna marki Besttrailers, która nadaje się do przewozu agregatu prądotwórczego. Fabrycz-nie nowa laweta posiada homologację i została wykonana z trwałego oraz wytrzymałego mate-riału. Przyczepa jest dostępna „od ręki”, zamówienia można składać na stronie internetowej http://besttrailers.eu/. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

O przyczepach marki Besttrailers

Oferta znanego producenta dotyczy lawet  DMC 750 kg, towarowych oraz specjalnych. Wszystkie przyczepy zostały objęte roczną gwarancją producenta. Firma Besttrailers posiada w sprzedaży platformy mobilne dla kierowców aut osobowych, którzy posiadają prawo jazdy kat. B oraz uniwersalne modele do przewozu różnych towarów. Lawety o podwyższonej wytrzymałości i niezawodności znajdują się na stronie internetowej producenta. Jedną z unikatowych propozycji jest wykonana ze stali przyczepa pod agregat prądotwórczy, dostępna pod linkiem  http://besttrailers.eu/pod-agregat.php. Producent oferuje modele dostosowane do amatorskiego użytku, które mogą wytrzymać codzienną eksploatację nawet w trudnych warunkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Besttrailers stawia na realizację zamówień niestandardowych. Osoby zainteresowane zakupem nowej przyczepy mogą liczyć na atrakcyjne ceny. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich towarów są dostępne w umowie sprzedaży.

Parametry techniczne lawety pod agregat

Przyczepa o DMC 1500 kg posiada dwie osie firmy Knott zapewniające stabilność podczas jazdy. Jeśli chodzi o parametry techniczne lawety, która przeznaczona jest do przewozu agregatu prądotwórczego to:

  • dopuszczalna masa całkowita DMC do 3500 kg,
  • orientacyjne wymiary przestrzeni ładunkowej wynoszą 3 m×1,5 m,
  • masa własna przyczepy to około 200 kg,
  • koła w rozmiarze R14,
  • długość platformy dostosowana do wymagań klienta.

Przyczepa pod agregat prądotwórczy marki Besttrailers wyróżnia się oryginalnym designem i dużą wytrzymałością. Na stronie producenta znajduje się także laweta typu kiper, pod kontener czy koparka. Firma oferuje wiele przydatnych akcesoriów, takich jak: blachy i podjazdy, plandeki oraz stelaże. Wystarczy wejść na http://besttrailers.eu, by poznać wszystkie produkty i usługi. Producent zajmuje się również realizacją zleceń „szytych na miarę”, a przy tym obsługuje klientów z całej Polski oraz Europy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.