Wiadomości z Sosnowca

Ciągle w ruchu – o podążaniu za technologią. Stanowisko firm

  • Dodano: 2022-06-20 12:45

Wiele osób uważa, że technologia jest darem od ludzi dla ludzi. Dzięki wielkim wynalazcom oświetlenie przeszło prawdziwą metamorfozę, którą skwitować można krótkim hasełkiem „od pomieszczeń pełnych świec, aż po hale z lampami LED”. Firmy stale podążają za technologicznym galopem, cały czas śledząc najnowsze nowinki innowacyjne i stosując je w praktyce; w efekcie czego oświetlenie wielu współczesnych modeli udoskonalone zostało przez system DALI.

Wielcy dali nam DALI. Jakie korzyści niesie ten innowacyjny system?

Głównym założeniem, jakie spełnia ten standard, jest cyfrowa komunikacja z oprawami oświetleniowymi, umożliwiająca pracę nawet nad pojedynczymi źródłami światła. Zalety płynące z zastosowania tego typu oświetlenia w halach produkcyjnych czy magazynowych są ogromne; przede wszystkim należy wspomnieć tu o zmniejszonych kosztach energii elektrycznej, które można korzystnie i inteligentnie zredukować. Poleca się dodatkowy montaż czujników ruchu, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększy się energooszczędność całego obiektu. Taki system zapewnia sterowanie wszystkimi grupami świetlnymi jedynie za pomocą jednego przycisku – można rzec, że inwestujący w oświetlenie wraz z systemem DALI otrzymuje władzę nad światłem. Dodatkowo wiele firm obecnie zajmuje się profesjonalnym opracowywaniem systemu sterowania oświetleniem, opracowując specjalnie zaprojektowany interfejs, umożliwiający indywidualne sterowanie, a także wgląd w bieżące zużywanie energii. Przedsiębiorcy inwestujący w tego rodzaju standard mają więc pełną kontrolę nad przepływem prądu przez cały obiekt.

Nasze produkty mają wszystko i jeszcze więcej! Parę słów o ofercie NowaLed

Klienci, którzy doskonale znają standard DALI doceniają jego innowacyjność – przez co masa firm w swojej ofercie posiada przede wszystkim możliwość zamontowania specjalnego oświetlenia, które oparte jest właśnie na tej technologii. Dzięki niej klienci mogą przede wszystkim cieszyć się systemem, który umożliwia sprawne poruszanie się po panelu i sterowanie oświetleniem wedle potrzeb. Firmy takie jak na przykład NowaLed wierzą w wynalazki, które niosą pomoc; dzięki nim, jako potencjalny klient, nie odczuje wzrostu kosztów za prąd. Wręcz przeciwnie, zaobserwuje spadek. Łącząc przyjemne z pożytecznym, rzesze klientów korzystających z tego produktów chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Żadna hala czy magazyn nie są im straszne – nawet te najmroczniejsze! Oferowane przez nich oświetlenie LED rozgromi każdą ciemność, poprawiając przy tym komfort pracowników i oszczędzając masę energii! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat NowaLed i produktów, jakie oferuje, odwiedź stronę internetową przedsiębiorstwa nowaled.pl. Właśnie tam znajdują się wszystkie informacje – warto podążać za firmą, która przede wszystkim nie ma nic do ukrycia w kwestii swoich produktów i dokładnie tłumaczy idee, jakimi się kieruje.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.