Wiadomości z Sosnowca

„Ziemia w naszych rękach” – konkurs ekologiczny dla dzieci!

  • Dodano: 2020-10-27 12:15

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w ekologicznym konkursie plastycznym, organizowanym w ramach obchodów Tygodnia Edukacji Globalnej 2020 w Zagłębiowskiej Mediatece.

Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na wykonaniu plakatu ilustrującego hasło „Ziemia w naszych rękach”. Technika wykonania prac jest dowolna, wielkość plakatu: format A3 lub większy. 

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie pracy wraz z wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszenia do Działu Instruktażu i Promocji Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, poziom II) lub przesłanie ich pocztą na adres pocztowy Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, 41-200 Sosnowiec, Dział Instruktażu i Promocji) do dnia 6 listopada (decyduje data stempla pocztowego).

Nagrody w konkursie będą rzeczowe. 

Przyznane zostaną za zajęcie I, II oraz III miejsca w dwóch kategoriach wiekowych oraz wyróżnienia. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej mailowo lub telefonicznie. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas Finału obchodów Tygodnia Edukacji Globalnej w Zagłębiowskiej Mediatece w dniu 13 listopada 2020 r. 

Szczegóły na temat konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu
 

„Ziemia w naszych rękach” – konkurs ekologiczny dla dzieci!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również