Wiadomości z Sosnowca

Zakończono poszukiwania 11-latki z Sosnowca. Dziewczynka została odnaleziona!

  • Dodano: 2023-08-07 10:00

W szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej na terenie całego kraju współpracowali policjanci z Sosnowca, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości i Komendy Głównej Policji, a także funkcjonariusze państwowej straży pożarnej, ochotniczej straży pożarnej i górskiego ochotniczego pogotowia ratunkowego.

Szczęśliwy koniec poszukiwać 11-latki z Sosnowca

Zaginiona została odnaleziona dzisiaj przed godziną 7.00. W szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej na terenie Śląska brali udział policjanci z Sosnowca i z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach z funkcjonariuszami państwowej straży pożarnej, ochotniczej straży pożarnej i górskiego ochotniczego pogotowia ratunkowego.
W poszukiwania na skalę ogólnokrajową włączyli się również policjanci z Polska Policja i Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości. Wspólne działania mundurowych przyczyniły się do odnalezienia zaginionej.

Z uwagi na dobro dziecka nie podano żadnych okoliczności ani szczegółów dotyczących odnalezienia.

Zwracamy się z apelem o wykazanie empatii i poszanowanie prawa do prywatności 11-latki i jej rodziny. - apelują policjanci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również