Prezentujemy harmonogram wyłączeń prądu w Sosnowcu w miesiącu listopadzie. Sprawdźcie na jakich ulicach w konkretnych dniach i godzinach zabraknie prądu.
Koncern Tauron zdecydował się na przeprowadzenie konserwacji sieci energetycznej. Z tego powodu na kilku ulicach w Sosnowcu zabraknie energii elektrycznej. Prądu nie będzie na następujących ulicach:
23 LISTOPADA - piątek
7:30-09:30
- Dekerta nr 5, 12, 14, 20
- Szklarniana, Targowisko
- Kościelna nr 12, 14
- Kościelna Oświetlenie Katedry
9:30-11:30
- Dekerta nr 1, 3, 7
- Polkon, 8, 10, 14/I, 18
- Modrzejowska nr 19, 21, 23
- Szklarniana nr 1
- Targowa nr 16
- Modrzejowska nr 32A Forum
22 LISTOPADA - czwartek
8:00-10:00
- Modrzejowska nr 20, Targowa nr 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
8:00-13:00
- Mikołajczyka od nr 2 do nr 14
- Brzozowa od nr 2 do nr 20
- Głogowa od nr 1 do nr 34
- Tabelna od nr 4 do nr 22
- Budryka od nr 1 do nr 18, Wymiennik PEC
- Andersa nr 21
8:00-14:00
- 11-go Listopada nr 219, 221
10:00-12:00
- Modrzejowska nr 10, 11, 22
- Targowa nr 12/1, 13
21 LISTOPADA - środa
8:00-16:00
- Mokra
- Podmokła
- Łąkowa
- Kaczeńców
8:00-10:00
- Mielecka nr 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
- Łomżyńska nr 8 Kwiaciarnia, Pub Jocker, Pawilon Videoteka, Szklarz, Hurtownia Elektryczna
20 LISTOPADA - wtorek
8:00-16:00
- Mokra
- Podmokła
- Łąkowa
- Kaczeńców
- Dzika i Dzielna
8:00-13:00
- Żeromskiego nr 2, 4, 4a, 4/I, NOT, Pałac Dietla, Przedszkole dawniej Dom Pomocy Społecznej, Hala Widowiskowa jedno zasilanie
8:00-10:00
- Wyszyńskiego nr 2, 6, 8, 12
- Ostrogórska nr 3, 3A, 5A, 9
- Modrzejowska nr 43, 45 ,45/I
10:00-12:00
- Wyszyńskiego nr 4, 10, 14, Modrzejowska nr 33, 40, 41, 47, Kino Helios jedno zasilanie
16 LISTOPADA - piątek
8:00-13:00
Starocmentarna nr 2 firma ALBA MPGK, Starocmentarna firma JOLBRO, odbiorcy zasilani z ZK 3039 ,ZK 2166 ,ZK2165
8:00-11:00
Matejki nr 41, Wymiennik, Hydrofor, Północna SzkołaBohaterów Getta nr 50, 52, 54Słowackiego nr 48, Krasińskiego nr 28, 30, 34, 35, 37, 38, 39, 39AWapienna nr 47, 49, 51, 53, 56, 58Chełmońskiego nr 48, 50
15 LISTOPADA - czwartek
7:00-09:00
Małachowskiego nr 5, 7, 7/I, 7/II, 9, 11, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, Bank ŚląskiMościckiego nr 8, 10, Dworzec PKM, Kiosk, BarModrzejowska nr 26Zwycięstwa nr 6
9:00-11:00
Modrzejowska nr 24, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 38, 40Dekerta nr 4, 8, 10
14 LISTOPADA - środa
8:00-10:00
Lotników 1B,5CNarcyzów 1,2,3,4,6,KioskSzczecińska 7 Przedszkole,9,11Wierzbowa 7,9,11,13Piwnika Ponurego 1A,1B,1C,1D,1E ,1F,2A,2B,2CGrota Roweckiego 12,20,20A Biedronka,20B,22B,24A,24C 26Niepodległości 7 Szkoła Podstawowa nr 1, 8,10Łączna 2B
10:00-12:00
Obrońców Westerplatte 1,1A,1B,2,2A,3,4,4A,6,6A,8,8ASpadochroniarzy 2,2A,4,6,8,Lotto,Kiosk SpożywczyKomandosów 2,2A,3,5/II,6Obrońców Warszawy Wymiennik
13 LISTOPADA - wtorek
8:00-10:00
Głowackiego nr 1, 1/3, 3, 5, 6, 12Oficyna, 3-go Maja nr 11, 11/1, 13
10:00-12:00
Głowackiego nr 4, 163-go Maja nr 15, BarModrzejowska nr 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13Warszawska nr 5, 7, 20, Mirage
13 LISTOPADA - wtorek
8:00-10:00
Głowackiego nr 1, 1/3, 3, 5, 6, 12Oficyna, 3-go Maja nr 11, 11/1, 13Modrzejowska nr 3, 5Warszawska nr 7, 9, 18, 18A, Pawilon Handlowy
9 LISTOPADA - piątek
8:00-10:00
Cypriana Kamila Norwida 1 Pawilon Handlowy Lidl
6 LISTOPADA - wtorek
8:00-10:00
Długosza nr 39, 41, 43, Biedronka, Garaże
5 LISTOPADA - poniedziałek
8:00-11:00
Bohaterów Getta nr 53, 55Wyspiańskiego nr 79A, 81A, 83ASłowackiego nr 52 SWCKrasińskiego nr 47 SWC
Najnowsze informacje ze Śląska możesz czytać na portalu Silesia.info.pl.