Wiadomości z Sosnowca

Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Trenera UKS Dwójka Sosnowiec - wyniki

• Dodano: 2019-04-30 10:15

W dniu 25.04.2019 r. w SP nr 13 przy ul. Jedności 7 w Sosnowcu rozegrano Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Trenera UKS Dwójka Sosnowiec.

W kategorii szkół podstawowych (kl. 1-6) pierwsze miejsce zdobyła Monika Wilk, druga była Maja Nieradzik, trzecie miejsce zajęła Wiktoria Kowal, czwarty był Alan Piórowski, na piątym miejscu uplasowała się Emilia Kopczyńska, szóste miejsce zajęła Maja Nowak i siódmy był Karol Kopczyński.

Kategorię szkół średnich ( również kl. 7-8 SP i 3 kl. Gimn) wygrał Dominik Sodo drugie miejsce zajął Adrian Pietrzak, trzeci był Adrian Nawrocki.

W najmocniej obsadzonej kategorii OPEN klasyfikacja przedstawia się następująco:

• 1 miejsce - Adrian Fabiś (zawodnik 2 ligowy, absolwent G 2 w Sosnowcu)
  • 2 miejsce - Dominika Banaś (Nysa - 1 liga, absolwentka G 2 w Sosnowcu)
  • 3 miejsce - Edward Kowal (Jaworzno - 4 liga)
  • 4 miejsce - Filip Matyśkiewicz

W zawodach startowali zawodnicy m. in. 1 i  2 ligi państwowej

Trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach zostało nagrodzonych statuetkami i cennymi słodyczami. Nagrody wręczał instruktor tenisa stołowego w UKS Dwójka Sosnowiec - mgr Adrian Eliasz. Turniej odbył się w głównej mierze dzięki zaangażowaniu Pani Marioli Wilk, za co bardzo dziękujemy!

Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za udział i sportową atmosferę oraz zapraszamy na kolejne imprezy przez nas organizowane! Zawody sędziował instruktor tenisa stołowego w UKS Dwójka Sosnowiec oraz nauczyciel w SP 13 w Sosnowcu – mgr Adrian Eliasz.