Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Utrudnienia na rondzie!

  • Dodano: 2018-04-20 08:00, aktualizacja: 2018-04-20 08:10

W związku kolejnym etapem prac związanych z przebudową torowiska tramwajowego wzdłuż ulicy Piłsudskiego od 25 kwietnia nie będzie można przejechać przez torowisko na rondzie Piłsudskiego – Mireckiego – Stara.

Kierowcy, którzy będą chcieli pojechać z ul. Piłsudskiego lub Starej w al. Mireckiego, będą musieli pojechać ul. Piłsudskiego i zawrócić na rondzie Piłsudskiego – Sobieskiego – Kilińskiego, a następnie skręcić w al. Mireckiego.

Z kolei kierowcy podróżujący al. Mireckiego w kierunku centrum miasta lub ul. Starej muszą skręcić w prawo w ul. Piłsudskiego, a następnie zawrócić na rondzie Piłsudskiego – Kierońskiej – Grabowa.

Objazdy dla komunikacji publicznej.

Linie autobusowe nr 154, 908N – autobusy w kierunku Pogoni kursować będą ulicą Piłsudskiego, następnie zawrócą na rondzie (skrzyżowanie ulic: Piłsudskiego - Sobieskiego – Kilińskiego) i dalej pojadą ulicą Piłsudskiego, do włączenia się na trasę rozkładową na alei Mireckiego. Trasa powrotna przebiegać będzie bez zmian. Wydłużenie trasy wyniesie 0,6 km w kursach w kierunku Pogoni.

Linia autobusowa nr 723, 902N – autobusy w kierunku centrum Sosnowca kursować będą z ulicy Mireckiego w prawo w ulicę Piłsudskiego, następnie zawrócą na skrzyżowaniu ulic: Piłsudskiego - Kierocińskiej – Grabowa i dalej pojadą ulicą Piłsudskiego, do włączenia się na trasę rozkładową. Trasa powrotna przebiegać będzie bez zmian. Wydłużenie trasy wyniesie 0,8 km w kursach do centrum miasta.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.