Wiadomości z Sosnowca

Teatr Zagłębia zaprasza do współpracy pracownie krawieckie

  • Dodano: 2020-03-30 08:30, aktualizacja: 2020-03-30 08:48

Po udanej akcji szycia maseczek Teatr Zagłębia kontynuuje działania na rzecz miejskich placówek zdrowia, tym razem zapraszając do współpracy pracownie krawieckie.

Jest to naturalne rozwinięcie dotychczasowej działalności - zaznacza Iwona Woźniak, dyrektor Teatru Zagłębia – nasze panie krawcowe i garderobiane wykonują wspaniałą pracę, ale w tej chwili zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej jest po prostu zbyt duże. Cały czas zgłaszają się do mnie pracownicy i dyrektorzy instytucji publicznych z prośbą o dostarczenie większych ilości. Rozszerzyliśmy również zakres produkcji o kombinezony, których uszycie jest znacznie bardziej czasochłonne.

Tym samym Teatr Zagłębia zwraca się z apelem do wszystkich pracowni krawieckich z terenu Zagłębia, które chcą wspomóc akcję szycia maseczek i kombinezonów na potrzeby lokalnych instytucji publicznych. Ze swojej strony Teatr oferuje dostarczenie niezbędnych do szycia materiałów wraz z instrukcją oraz odbiór gotowych produktów i przekazanie ich miejskim placówkom zdrowia w Zagłębiu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Pawłem Ptakiem pod numerem 883-100-995.

Teatr Zagłębia cały czas również przyjmuje bawełnę i flizelinę na potrzeby produkcji. W razie możliwości odstąpienia dużych ilości któregoś z wymienionych materiałów, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 883-100-995.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.