Wiadomości z Sosnowca

Targi turystyczne już za tydzień!

  • Dodano: 2011-02-11 08:30, aktualizacja: 2011-02-11 08:48

Moc nagród i upominków czeka na tych, którzy odwiedzą Expo Silesia, podczas tegorocznych 4. Międzynarodowych Targów Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku INTOUREX w Sosnowcu. Weekendowe pobyty w SPA, bilety rodzinne do Parku Zamków Jurajskich, wejściówki do miejsc ze Szlaku Zabytków Techniki to tylko niektóre z atrakcji czekające na tych, którzy między 18 a 20 lutego odwiedzą targi i wezmą udział w konkursach!


Targi turystyki INTOUREX to w tym roku nie tylko ciekawe oferty czołowych touroperatorów, korzystne rabaty na wycieczki i światowe wojaże, ale także wiele innych atrakcji dla zwiedzających. Na targach można wziąć udział w festiwalu filmów o regionach, porozmawiać z podróżnikami – Elżbietą i Andrzejem Lisowskimi, obejrzeć sabat czarownic z województwa świętokrzyskiego, czy wybrać ofertę weekendową w jednym z pięknych regionów południowej Polski. Dla maluchów organizatorzy przygotowali specjalną krainę zabaw, nazwaną EXPOlandią.


Ci, którzy już nie mogą doczekać się wypoczynkowego wyjazdu koniecznie powinni wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest weekendowy pobyt w renomowanym hotelu. Wystarczy pobrać kupon i napisać na nim wymyślone przez siebie, oryginalne hasło reklamowe promujące targi INTOUREX, potem wrzucić kupon do urny znajdującej się w hali Expo Silesia i mocno trzymać kciuki. W ostatnim dniu imprezy specjalnie powołana komisja wybierze najlepsze hasło, a jego autor otrzyma nagrodę - voucher na weekendowy pobyt dla 2 osób w Hotelu Dosłońce Conference & SPA. Voucher zawiera pobyt wraz z wyżywieniem i bezpłatny wstęp do strefy Wellness – z basenem, saunami i jacuzzi.


A nagrody w innych konkursach to kolejny pobyt w SPA i wejściówki do ciekawych miejsc na terenie województwa Śląskiego. Ale na tym nie koniec zabawy. Ci, którzy mają szczęście, też nie wyjdą z Expo Silesia z pustymi rękoma. Każdego dnia setny, dwusetny i każdy kolejny wskazany w ten sposób gość targów otrzyma drobny upominek.


Szczegółowy program imprez towarzyszących, godziny otwarcia targów i inne użyteczne informacje można znaleźć na stronie www.intourex.pl
Expo Silesia zaprasza do odwiedzenia targów i wspólnej zabawy!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również