Wiadomości z Sosnowca

Targi budowlane w EXPO

  • Dodano: 2011-02-23 09:00, aktualizacja: 2022-04-12 08:02

Przedstawiciele Expo Silesia w Sosnowcu zapraszają na kolejną imprezę wystawienniczą w dniach 25 - 27 lutego - Targi Budowlane SIBEX. Wśród ciekawostek prezentowanych podczas wydarzenia będą m.in. szklana podłoga, czy płyty z żywicy syntetycznej z zatopionymi naturalnymi liśćmi. Dla zwiedzających z kolei, organizatorzy przygotowali specjalne niespodzianki - kto weźmie udział w konkursie na hasło promujące targi, ma szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody - wyjazdy na weekendowy pobyt do ośrodka SPA&Wellness.

Targi Budowlane SIBEX to co roku największa w południowej Polsce prezentacja najnowszych trendów w budownictwie i wyposażeniu wnętrz, ale także okazja do spotkania i nawiązania kontaktów biznesowych, znalezienia firm wykonawczych, czy zweryfikowania koncepcji realizacji projektowanej inwestycji. Dlatego też impreza jest licznie odwiedzana nie tylko przez gości ze Śląska i Zagłębia, ale i z całego południa kraju. Wystawcami są głównie firmy polskie, ale nie brak też gości z zagranicy. W tym roku przyjadą nawet z egzotycznego Madagaskaru. Na wystawie będzie można zapoznać się z ofertą 250 firm. Podczas targów prezentowane jest wszystko, co wiąże się z budową, czy remontem domu: okna, drzwi, wyposażenie wnętrz, schody i podłogi, kamień i ceramika, dachy, wyposażenie ogrodowe, materiały budowlane i ich komponenty, ogrodzenia, narzędzia i maszyny budowlane.

W specjalną strefę wydzielono ekspozycję producentów i dystrybutorów produktów, związanych z kompleksowym wyposażeniem wnętrz, tworząc pierwsze Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR. Wezmą w nich udział salony wnętrzarskie i hurtownie, doradcy i projektanci wnętrz oraz designerzy. Jedną z targowych ciekawostek będą płyty z żywicy syntetycznej z zatopionymi naturalnymi liśćmi.

Podczas targów SIBEX odbędą się też Śląskie Mistrzostwa Dekarzy, w trakcie których, oprócz obejrzenia zawodów najbardziej wprawnych adeptów sztuki dekarskiej, będzie można również uzyskać praktyczne informacje i dowiedzieć się jakie są najczęściej popełniane błędy podczas krycia dachu oraz jak ich unikać.

Więcej informacji o targach na stronie www.sibex.pl.


Szukasz profesjonalnego sprzętu budowlanego? Sprawdź zsyp budowlany marki Geda na Dekarze.pl


Źródło: A.Kaczor, e-sosnowiec.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również