Wiadomości z Sosnowca

Spotkanie dotyczące i-NGO

  • Dodano: 2010-12-01 10:00

Już 2 grudnia w Sosnowieckim Centrum Organizacji Pozarządowych przy pl. Kościuszki 5 odbędzie się spotkanie poświęcone projektowi i-NGO.


Dotyczy ono budowania internetowej platformy organizacji pozarządowych. Pomysłodawcą jest Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego. Czwartkowe spotkanie odbędzie się w sali 108 w godzinach 17:00 - 20:00. Na miejscu będzie można poznać założenia projektu, nauczyć się obsługi panelu zarządzającego, a także zgłosić akces do inicjatywy. Głównym zamierzeniem przedsięwzięcia ma być wyrównanie szans organizacji słabiej rozwiniętych, które dotychczas nie miały środków, bądź umiejętności, by promować swoją działalność w internecie.


Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z Zagłębia Dąbrowskiego, zainteresowanych posiadaniem własnej witryny internetowej. Te stowarzyszenia, które już ją posiadają, będą miały z kolei możliwość zaistnienia w bogatej bazie, która jest jednym z elementów projektu FdZD.


Uczestnictwo w przedsięwzięciu jest bezpłatne, a jego realizację umożliwia dofinansowanie z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Komentarze (1)    dodaj »

  • AKI

    Kłania się Stowarzyszenie "Zagłębie Wolności"Życzymy powodzenia w podjętym przedsięwzięciu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również