Wiadomości z Sosnowca

Sosnowieckie Centrum Pediatrii walczy o "Serenadowy kącik zabaw" dla dzieci. Jak głosować?

  • Dodano: 2022-01-21 14:30

Sosnowieckie Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II może wygrać "Serenadowy kącik zabaw" dla dzieci. Jak zagłosować w konkursie?

Akcja "Serenada dla dzieci"

W tegorocznej edycji akcji "Serenada dla dzieci" wśród 16 szpitali o wyjątkowy kącik dla dzieci rywalizuje Sosnowieckie Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II. Pięć placówek z największą liczbą głosów otrzyma w prezencie od Spółdzielczej Mleczarni Spomlek "Serenadowy kącik zabaw" dla dzieci. Kącik taki wyposażony zostanie w wieżę z manualnymi zabawami, stolik z krzesełkami, regał pełny zabawek i książeczek oraz zestawy do kolorowania. Do tej pory powstały już 23 takie kąciki w całej Polsce.

– Mamy świadomość, że wizyta u lekarza często wiąże się dla nich ze sporym stresem. Takie kąciki umilą najmłodszym pacjentom pobyt i czas oczekiwania na konsultacje, a rodzicom dadzą chwilę wytchnienia przed stresującą wizytą u lekarza – przekazują organizatorzy akcji.

Jak głosować?

Głosować można raz na dzień do 23 stycznia poprzez stronę internetową. 

Na ten moment Sosnowieckie Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II uzbierało ponad 77 tysięcy głosów i znajduje się na drugiej pozycji.

Zagłosuj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.