Wiadomości z Sosnowca

"Sosnowiecki koniec wakacji za pół ceny" oraz "Kawa dla seniora"

  • Dodano: 2012-08-30 13:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli punktów handlowo – usługowych do współorganizacji imprez "SOSNOWIECKI KONIEC WAKACJI ZA PÓŁ CENY" oraz "KAWA DLA SENIORA".

  • "Sosnowiecki koniec wakacji za pół ceny" (termin realizacji programu 22-23.09.2012r.)

Organizowane wydarzenie ma na celu zachęcenie mieszkańców Sosnowca do skorzystania z szerokiej oferty usług świadczonych przez punkty handlowo-usługowe oraz jednostki kultury i rekreacji. Akcja polegać będzie na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen usług oferowanych mieszkańcom Sosnowca i okolic o 50% przez podmioty prowadzące na terenie naszego miasta działalność gospodarczą.
W czasie trwania akcji planowane są imprezy i konkursy mające na celu promocję i zachęcenie mieszkańców miasta do udziału w organizowanym wydarzeniu.

 

  • "Kawa dla seniora" (termin realizacji programu październik/listopad 2012r.)

Projekt adresowany jest do mieszkańców naszego miasta, którzy ukończyli 60 rok życia. Osoby, które wezmą w nim udział będą mogły za symboliczną złotówkę w określonych lokalach gastronomicznych na terenie naszego miasta napić się kawy lub herbaty. Projekt ma zachęcić osoby starsze, które często czują się samotne i wyłączone z życia społecznego, aby wyszły z domu. Spotkanie
w kawiarni lub restauracji może być miłą odmianą od codziennego życia oraz stanowić pierwszy krok w nawiązaniu nowych kontaktów.

Jako organizator zapewniamy bezpłatną kampanię marketingową projektów. Dla podmiotów, które przyłączą się do akcji i zostaną wyróżnione przez mieszkańców, sosnowieckie sieci handlowe przygotowały nagrody w postaci bonów towarowych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kontaktować się z Wydziałem Polityki Gospodarczej, tel. (32) 296-06-51, e-mail: pol.gosp@um.sosnowiec.pl

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do włączenia się w organizację akcji i mamy nadzieję, że dzięki wspólnie przygotowanym inicjatywom zachęcimy mieszkańców naszego miasta do korzystania z oferowanych przez Państwa usług.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również