Wiadomości z Sosnowca

Sosnowiec: Idź na wybory! Podwójna premia frekwencyjna czeka

  • Dodano: 2024-04-03 10:15

Czas na obywatelski obowiązek, a więc udział w wyborach samorządowych, które  już 7 kwietnia. W Sosnowcu na mieszkańców czeka podwójna premia frekwencyjna za udział w głosowaniu!

Premia frekwencyjna dla mieszkańców Sosnowca

– To właśnie wybory samorządowe uznawane są za te, w których obywatele, czyli mieszkanki i mieszkańcy miast, miasteczek i wsi mają poczucie największego wpływu na rzeczywistość. Tradycją w ostatnich latach stało się również, że staramy się nagrodzić frekwencję – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Tym razem Sosnowiec proponuje podwójną premię frekwencyjną!

– Pierwszą nazwaliśmy „weekend za złotówkę”. Obiecuję, że jeśli pobijemy frekwencję sprzed ponad 5 lat w wyborach samorządowych, na jeden z wakacyjnych weekendów wprowadzimy wejścia za złotówkę na wszystkie miejskie atrakcje: baseny, siłownie, Egzotarium i instytucje kultury.Drugą propozycją jest nagroda za frekwencję dla najlepiej głosującej dzielnicy (okręgu). Zorganizujemy w niej w maju Festyn Obywatelski. Pełen atrakcji, muzyki i animacji dla dzieci.Proszę pamiętajcie, że to Wy macie największy wpływ na nasze małe Ojczyzny – dodaje prezydent Sosnowca.

Sosnowiec: Idź na wybory! Podwójna premia frekwencyjna czeka / fot. UM Sosnowiec

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również