Wiadomości z Sosnowca

Rowerem po zdrowie z Sosnowca na Hel

  • Dodano: 2019-07-25 07:45, aktualizacja: 2019-07-25 08:10

Redaktor naczelny Network Magazynu Sosnowiczanin Maciej Maciejewski podjął niecodzienne wyzwanie. Chce przejechać na rowerze 1200 km z Sosnowca na Hel i z powrotem. W samotną wyprawę redaktor Maciejewski rusza już 12 sierpnia.

Jak sam mówi pomysł narodził się nie tylko ze względów zdrowotnych, ale także z chęci zmiany sposobu życia. "Cukrzyca, duże nadciśnienie, bardzo słabe już serce i praktycznie zerowa kondycja oraz mocna depresja wywołana utratą bliskich nie dawały dobrych rokowań. Nie byłem w stanie przejść 200 metrów bez dłuższego odpoczynku - mówi Maciej Maciejewski.

Wymyśliłem sobie prywatną akcję odchudzająco-naprawczą, którą nazwałem MOVE YOUR ASS i po półtora roku ciężkiej pracy stałem się zupełnie innym człowiekiem. Teraz motywuję innych i daję wskazówki ludziom z podobnymi kłopotami. A trzeba zauważyć, że w naszym kraju kwestia otyłości staje się coraz poważniejszym problemem, na który cierpi już ok. 60% Polaków. Teraz  ważę 86 kg. Chodzę po górach, jeżdżę konno, na rowerze, biegam, regularnie ćwiczę na siłowni. I walczę dalej, bo chcę ważyć 80 kg. Bo chcę żyć. Chcę być sprawny, zdrowy, silny... dodaje Maciejewski

Teraz wymyślił nową akcję, którą nazwał MLM TOUR IN POLAND #1

Chce przejechać na rowerze 1200 km. O swoim pomyśle napisał na Facebooku i ktoś zwrócił uwagę, że ma stary rower, na którym raczej nie dojedzie do Częstochowy. Zaczęli się zgłaszać sponsorzy i już nie miał wyjścia. Z pomysłu zrobiła się poważna sprawa. Kilka dni temu redaktor odebrał uroczyście w Tychach piękny rower szosowy ufundowany przez dwie polskie firmy.

Partnerami i sponsorami przedsięwzięcia są firmy Livioon Polska, Raypath International, Dedra Innovations, Forever Living Products, ForLive Business Academy Żaneta Ściwiarska. Patroni medialni: Network Magazyn, Businesswoman & Life, Woman in the World. Patronat honorowy: prezydent i miasto Sosnowiec, burmistrz i miasto Hel.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.