Wiadomości z Sosnowca

Roast miasta Sosnowiec - Największe wydarzenie na Zagłębiu

  • Dodano: 2019-10-25 08:00, aktualizacja: 2019-10-25 08:11

„Tak naprawdę, wszyscy kochają Sosnowiec, tylko wstydzą się przyznać”, czyli Roast Sosnowca z udziałem Prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego .


27 października 2019 o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza odbędzie się oficjalny Roast Miasta Sosnowiec. Honoru miasta bronić będzie jego najbardziej rozpoznawalna postać, sam Prezydent Arkadiusz Chęciński. Czy wyjdzie obronną ręką i pokaże właściwe miejsce wszystkim roastującym? Tego dowiemy się wkrótce. Ważne jednak, że Sosnowiec, jako pierwsze miasto stanie do walki o miano „Miasta z dystansem”. Swój dystans udowodnił już wcześniej wprowadzając Paszporty do Sosnowca.
 

Goście

Wydarzenie poprowadzi Arkadiusz „Pan” Pawłowski, szerzej znany z prowadzenia wszystkich edycji gal Fame MMA. Na scenie nie zabraknie Bartosza Gajdy (znanego z Łowców.B), Jaśka Borkowskiego, zjawiskowego Chwytaka, Marcina Zbigniewa Wojciecha, Jakuba Poczętego, Kuby Rosy, Damiana Kubika, Pawła Reszeli i Piotra Wojteczki. W formie przekazu myśli wydarzenie uatrakcyjni znany wszystkim Krzysztof Skiba oraz Jacek Noch. O oprawę muzyczną zadba Zgas & Zgasik, pierwszy w świecie beatboxujący brzuchomówca. To jednak nie koniec niespodzianek!


Jak to się wszystko zaczęło?

2 czerwca na swoim facebookowym profilu Filip Chajzer opublikował wpis "Szukam do materiału w Dzień Dobry TVN 30 latków (bądź więcej), którzy nigdy nie byli zagranicą naszego pięknego kraju. PS. Sosnowiec się nie liczy".
4 czerwca na stronie Sosnowiec.naszemiasto.pl "Filip Chajzer kpi sobie z Sosnowca? Prezydent Chęciński i sosnowiczanie odpowiadają" przeczytaliśmy komentarz Dominika Charasima "Najlepsze dowcipy o Żydach wymyślali Żydzi. Ja bym chciał, aby w Sosnowcu ktoś urządził ROAST Sosnowca i żeby to latało po sieci. To najlepszy sposób na dobrą reklamę."

To właśnie ten komentarz zmotywował nas do organizacji Roastu Miasta Sosnowiec, a Prezydent Arkadiusz Chęciński wraz z Wydziałem Kultury i Promocji Miasta Sosnowiec podjął wyzwanie, dynamicznie wprowadzając ten pomysł w życie. Szerszej publiczności pokażemy, że Sosnowiec się liczy i to bardzo!

Jak, gdzie i kiedy?

Bilety w cenie 79 i 89 zł do nabycia: http://www.kiepura.pl/pl,repertuar w ograniczonej liczbie 495 sztuk.

Dostęp online z dowolnego miejsca na Ziemi (Pay-Per-View) już od 19 zł – http://live.roasty.pl/

Organizatorzy:
Urząd Miasta Sosnowiec
Miejski Klub im. Jana Kiepury
Sala Widowiskowo-Koncertowa Muza
Agencja Artystyczna SyndykatRozrywki.pl
Roasty.pl – Bezczelnie śmieszni
Bieżące informacje o wydarzeniu:
www.RoastSosnowca.pl

Roast miasta Sosnowiec - Największe wydarzenie na Zagłębiu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również