Wiadomości z Sosnowca

Przedszkole Miejskie nr 57 wzięło udział w konkursie "Aleksander Wielki"

  • Dodano: 2020-12-03 06:30, aktualizacja: 2020-12-02 21:21

Dzieci z grupy Motylki z Przedszkola Miejskiego nr 57 w Sosnowcu wzięły udział w konkursie pt. "Aleksander Wielki" organizowanym przez MCC GROUP, nadawcę radia Fest.

Zadaniem konkursowym było wykonanie przez dzieci z pomocą Rodziców napisu: ALEXANDER

Czym większy i bardziej kolorowy - tym lepiej! Grupa Motylki zrobiła napis z liter wyższych od niektórych dzieci. Osiem liter zrobiły Motylki w domu z rodzicami, a jedną wszyscy wspólnie w przedszkolu. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się na antenie Radia Fest 1 grudnia 2020. Napis Motylków najbardziej spodobał się organizatorom, którzy nagrodzili starania dzieci, rodziców i nauczycielek grami i zabawkami Firmy Alexander.

Konkurs miał zasięg wojewódzki i cieszył się dużą popularnością. Tym bardziej czujemy się wyróżnieni i zaszczyceni - powiedziała Jolanta Mroczek, dyrektor PM 57.

Okazuje się, że nie tylko Alexander jest Wielki, ale i nasze Przedszkolaki. Warto podkreślić dużą zasługę rodziców, którzy w szybkim tempie zgłosili siebie i swoje pociechy do wykonania literek. Taka współpraca musiała zostać doceniona - dodała z uśmiechem dyrektor placówki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.