Wiadomości z Sosnowca

Podziękowania dla sosnowieckich policjantów za szybkie odzyskanie skradzionego towaru

  • Dodano: 2022-05-11 11:15

Do Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu wpłynęły podziękowania od właściciela jednego ze sklepów mieszczących się w dzielnicy Klimontów. To właśnie tam w kwietniu miała miejsce kradzież towaru o wartości blisko 700 złotych. Wezwani na miejsce policjanci z Komisariatu Policji III szybko odnaleźli i zatrzymali złodzieja, a zrabowane artykuły wróciły na sklepowe półki. Będący pod wrażeniem skuteczności mundurowych pokrzywdzony postanowił przesłać im podziękowania na ręce Komendanta.

„Szczególne podziękowania

Mamy zaszczyt złożyć szczególne podziękowania Funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu, którzy 8 kwietnia bieżącego roku uczestniczyli w brawurowej akcji odzyskania skradzionego towaru ze sklepu przy ulicy (...) o godzinie 11.50.

Dzięki tak szybkiej reakcji nie tylko odzyskaliśmy skradziony towar, ale również przekonaliśmy się o skuteczności naszej Policji. Tacy funkcjonariusze zasługują na ogromne podziękowania i szacunek każdego obywatela.

Z poważaniem: Właściciele firmy (...)”

Szczególne podziękowania dla sosnowieckich funkcjonariuszy policji

Do zdarzenia doszło w kwietniu 2022 roku w jednym ze sklepów w dzielnicy Klimontów. Sprawca włożył towary do sklepowego koszyka, po czym wybiegł z nimi ze sklepu. Wezwani na miejsce policjanci z Komisariatu Policji III szybko wytropili i zatrzymali złodzieja. Odebrane mu towary wróciły na sklepowe półki, a podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Pokrzywdzony postanowił przesłać na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu swoje podziękowania za ich skuteczne działanie:

Policjanci biorący udział w interwencji podkreślają, że w przypadku każdego podejmowanego zadania starają się zawsze wykonać je jak najlepiej. Tego typu interwencje są ich codziennością, niemniej bardzo im miło otrzymać takie wyrazy wdzięczności i szacunku dla wykonywanej przez nich pracy. Takie chwile dają motywację i napęd do dalszego, skutecznego działania. 

Podziękowania dla sosnowieckich policjantów za szybkie odzyskanie skradzionego towaru

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również